reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szczepieniach

reklama
Pamelcia, obserwować. NOP może wystąpić i po roku. Jak zauważysz jakąś anomalię, pędź do lekarza i nie daj sobie wmówić, że tak ma być, tylko każ zgłosić NOP do sanepidu i zrobić wpis do książeczki zdrowia. Jeśli wszystko ok, to się cieszyć :)
 
U nas tez byla przerwa bo mala byla chora albo wyskoczyl mroz i nie chcialam wozkiem ja ciagac no i wczoraj dostalam opierdziel ze szczepienia nie beda skuteczne jesli jest taka przerwa
 
Dokładnie. Można zrobić większą przerwę, ale nie można krótszej niż zalecana. My tez mamy tak rozwleczone szczepienia. Już nawet nie zwracam uwagi na to ile minęło od poprzedniego szczepienia, tylko zapisuję się tydzień później niż pani doktor mi mówi :-p , a ona i tak nam rozciąga w czasie te szczepienia. I na moją prośbę rzadko nas pani doktor szczepi hurtowo - raczej większość osobno.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Szczepimy się opcją "5w1", dziś mieliśmy mieć kolejną dawkę WZWB, tyle że nie zaszczepiliśmy się bo jesteśmy teraz u moich rodziców na Mazurach. Czy jeśli to szczepienie przesuniemy o jakieś dwa tygodnie to będzie ok? :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry