reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szczepionkach

atomówka to tak jak i ja, normalnie nie wiem co robić. z jednej strony szczepienia są ok, ale bez przesady. jednak czytałam nawet niedawno, że rodzice, którzy dzieci nie szczepia sa ścigani przez sanepid, tzn. tez ktoś to musi do sanepidu zgłaszać, poniewaz on tak sam z siebie to nie wie, że ktoś nie szczepi. z drugiej strony ja np. uważam, że szczepionka na ospę wietrzna to gruba przesada. fakt jak dorosły zachoruje to jest nieciekawie, ale dziecko??? ehhh serio trudna decyzja. musze to na spokojnie obgadać z M. i tez przyjrzeć się szczepionkom. no i na 100% nie będe szczepić wieloskładnikowymi, a niech sobie na mnie patrzą jak na wyrodna matke. trudno.
 
Ostatnia edycja:
reklama
nefi rodzice już nie są ścigani przez sanepid - przepisy się zmieniły . :tak:
Ja na pewno szczepić nie będę na gruźlicę , MMR i HIB .

Zastanawiam się nad Polio i nad błonicą , tężcem i krztuścem ( to jest taka 3 w1 ) Wolała bym na sam tężec :rolleyes2:

Atomówka
skąd Ty wytrzasnęłaś taki artykuł :sorry2: żydowskie korporację ... o matko kochana :errr:

Fakt u nas żaden lekarz nie notuje powikłań poszczepiennych , i Polska jako jedyny kraj ma ich zero :szok:
dziwne nie ??
 
Tricia owszem nie wszystko i wcale nie piszę,że to pewnik ale jednak daje do myślenifa
A ja trochę niestety znam firm farmaceutycznych tzn miałam z nimi do czynienia i wiem do czego są zdolni
 
Do góry