reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
to mój miś rączki lubi, oj lubi :-D:-D, ale przynajmniej mnie jeszcze jakoś specjalnie nie przytłacza. na dziś - 6580, 25 centyl
 
my bylysmy na sprawdzeniu i szczepieniu
mloda 6200 g / 75 centyl wedlug dr za malo kazala mi dawac po 200 ml na kazdy posilek
mowie ze to impossible ze mloda ledwo 150 zje a co dopiero 200...
 
nesa - u nas podobnie dziś na 4 niesiące i 1 tydzień jest 6500g i też 25 centyl, obwod głowki 43 cm

Madziu Singh - mi się zdaje że 75 centyl to ok, tzn, że 25% dzieci w tym wieku jest cięższa, a 75% lżejsza, a siatki centylowe pokazują wartości statystyczne, nie powinno się dążyć do 100, uważaj na lekarza żeby nie utuczył malutkiej
 
reklama
Do góry