reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
moja Julka tez butelkowy dzieciaczek byla i potrafila 300g miesiecznie przybrac i lekarze mowili ze tak moze byc ze okres wzrostu ma za soba i przez pewien czas tak malutko przybierala zato na 6 miesiecy przybrala ponad kilogram i potem znowu po 300-500g, czyli ok, niemartw sie:tak::-)
 
Hejka!!!
Moja Zuzia waży obecnie 7.400 kg. a ma 4 m-ce i 11 dni. Lekarka mówi,że jest z Niej niezły klocek, a ja też myślę, że przez półtora miesiąca przybrała tylko 800g.
Nie martwię się jednak bo jest zdrowym roześmianym szkrabem i jak po niej widać niczego Jej nie brakuje więc jest ok:)))
 
Ok, Dzięki WAm dziewczyny, uspokoiłyście mnie, w sumie też nie powinnam się martwić bo Aluś jest wesołym, spokojnym, zdrowym bobasem więc skoro Mu wystarcza tyle jedzonka to ok.
 
od ostatniego szczepienia Karol urósł 1 cm:zawstydzona/y: przybrał 1200:szok: szok, czyli ma 69 i 8500, boję się że będzie za gruby, bo jak na razie jest duży i proporcjonalny, nie chcę żeby potem miał problemy, odkładamy flaszkę sztucznego, którą dostawał 1x dziennie od momentu jak wyszliśmy ze szpitala, no bo wydawało mi się że mam problemy z cyckami, ale widocznie dają radę
 
no to my Przy Twoim Karolku to waga piórkowa:zawstydzona/y: ale w sumie miesiac różnicy.;-) waga z dzis - 6480, 63 cm długości
 
reklama
4 miesiące i 5 dni Marcel wazy 6800g.
Przybiera jak dotąd równomiernie po ok 1000g na miesiąc. Jak się urodził to miał 3050g , w trakcie wypisu ze szpitala 2880g.
Mieścimy się w 50c.
Ile ma cm to nie wiemy bo u nas w przychodni do pierwszego roku nie mierzą.
 
Do góry