reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

my dzisiaj tez po ważeniu:)
Zuzia wazy 8500 i ma 73cm a wiec dokładnie przez miesiąc przybrała 300b i urosła 3cm:-D dla mnie w normie bo i tak pulpecik jest:)
Ważenie było przy okazji kontrolnej wizyty:)
 
reklama
Moja Gaja w poniedziałek ważyła 8200 a jak ja mierzę po swojemu to wychodzi ok 70 cm więc Caro chyba nasze dziewczynki są największe ze wszystkich kwietniowych dziewuszek :)
Edycja: doczytałam jeszcze, że Violi córcia też taka z górnej półki :)
 
Ostatnia edycja:
Marcelek dziś waży 7,8kg ( pielęgniarka wpisała ze to 25c?? i wyszło że spadł z centyli ) Obwód główki 43,5 cm (75c) Obwód klatki 45cm (75c). Ile ma wzrostu nie wiem bo u nas nie mierzą do roku czasu, a jak sama mierze to mi wychodzi ok 70cm, ale dokładnie nie wiem.
 
Moja Tośka też nie jest gigantem - waży 6400 i ma 65 cm. Urodziła się mała bo 2840 i 52 cm więc chyba przez to mniej waży teraz w porównaniu z innymi.
 
reklama
Do góry