reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

kurcze moj Oliver ważył 2 tyg temu 8740 :szok:,a ja myślalam ze córeczka Madzi -Simu przebije go wagą:-D,duzego mam chłopaka w domu:) teraz juz napewno 9 kg waży:szok:wzrostu ma 73 cm
 
reklama
dziuneczka ja mam podobnego pączusia w domu i nie moge nacalowac sie jego okraglutkich udek :-D:-D:-D:-D Moj Filipek też 2 tyg temu ważył 8600.
Nie bede cytowala pediatry,:wściekła/y: bo juz to wczesniej robilam....ale kochanego cialka nigdy za wiele ( wedlug mnie) ;-);-);-)
 
A mój mały bąbelek ma równo 70cm i równo 7kg wagi także taki szczypioreczek jak na chłopczyka ;-) Przez miesiąc czasu przytył "aż" 200g :sorry2: A je coraz więcej, więc chyba po prostu tak ma ;-)
 
Chyba nasz kochany synek przebija wszystkie kwietniowe dzieciaczki na forum:eek:.
Ma 6 miesięcy i 1 tydzień, a jego waga to 9400g. :szok::szok:Półtora miesiąca temu miał 8170g. Aż lekarka sprawdzała, czy się jeszcze mieści w siatce centylowej. Okazało się, ze tak, ale jest między 90-97 centylem.

Kurcze, ale jesli chodzi o jedzenie to na pewno się nie przejada. Zjada 150 ml kaszki rano i wieczorem, mały słoiczek obiadku. No i na deserek pół startego jabłuszka. W międzyczasie pierś i trochę soku. W nocy 2 razy pierś. Czy to dużo:confused::confused::confused:
 

Załączniki

  • b42c9bbb90.jpg
    b42c9bbb90.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
Moja Lilianka waży 7200 i ma 6 miesiecy i 1 tydzien. Pani doktor powiedziała, że jest słonikiem :-) a ja mysle ze jak zacznie chodzić to wszystko wybiega.
 
Ostatnia edycja:
marcia ja uważam dokładnie tak samo. U mnie w rodzinie większość dzieci była okrąglutka dopuki nie zaczęła chodzić, a później chudziny się porobiły i tak im zostało:-). Wkurzające jest tylko to szufladkowanie dzieci przez lekarzy po tabelkach i siatkach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
marcia ja uważam dokładnie tak samo. U mnie w rodzinie większość dzieci była okrąglutka dopuki nie zaczęła chodzić, a później chudziny się porobiły i tak im zostało:-). Wkurzające jest tylko to szufladkowanie dzieci przez lekarzy po tabelkach i siatkach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja tez tak twierdze:-)
Zuzia to duża kobitka 9200g i 74cm ale pediatra powiedziała ze jak zacznie chodzić to wybiega.
Marlenka tez taka była a teraz chudzina taka:-D
 
reklama
Moja Lilianka waży 7200 i ma 6 miesiecy i 1 tydzien. Pani doktor powiedziała, że jest słonikiem :-) a ja mysle ze jak zacznie chodzić to wszystko wybiega.

i to jest niby duuuzo? powariowali czy co? przecież to wcale nie słonik, ja bym nawet powiedziała ze normalnie i nawet ciut mniej..
paranoja normalnie jakas
 
Do góry