reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
a ja i tak nie mogę wyjść z podziwu, ze twoja karolcia ma taką śliczną skórę i ciemną cerę :tak::tak::tak: jak mulatka:-p
wiem, ze to nie ma związku z tym wątkiem, ale :confused::eek::laugh2:
 
A ja mam problem z wazeniem małego - raz z gipsem, raz bez, a gips jak jest, to raz mokry, a raz znów wyschnięty :confused:
No i nie mam pojęcia, czy dobrze przybiera :baffled:
 
Miśka zapisaliśmy do przychodni jak skończył tydzień :tak: .
Tylko u nas od tego roku nie ma odwiedzin położnej w domu tylko trzeba jechać do przychodni ;-) . Trochę to dziwne :szok: , ale nie chciałam zmieniać przychodni, bo tam jest świetna pediatra :tak: :laugh2:
Dziwne, bo ja położną mam w całkiem innej przychodni niż dziecko, wybrałam położną (wypełniłam deklarację) tam, gdzie chodziłam do ginekologa. A wizyty w domu się nam należą. Super babka, na pierwszej wizycie wykąpała nam maluszka, oglądnęła go, pokazała, jak przemywać pępek, oglądnęła moje szycia i piersi, poleciła nam pediatrę, spędziła u nas naprawdę dużo czasu, po jej drugiej wizycie pępek odpadł wieczorem przy kąpieli, tak go tam wyruszała, bo ja to delikatnie przemywałam. Naprawdę jak na wybór położnej w ciemno, to świetnie trafiliśmy.

W dniu wyjścia ze szpitala zadzwoniłam do niej i umówiłam się na wizytę na następny dzień.
 
my też byliśmy się ważyć i okazało się ze moj Kacperek, który miał wówczas 1,5 tygodnia waży juz 4700. normalnie najszczęśliwsza na świecie jestem. bałam sie, ze nie przybiera czy cos, bo na cycu go chowam, ale wszystko jest cudnie. tlyko nie wiem ile mierzy, ale myśle sobie ze tez urosł, poniewaz zaczynam mu zakładac ciuszki na 68cm i tylko troche brakuje.
 
Fajnie szerlock :-)
A nasz synek coś marnie przybiera, jak uznał lekarz - tylko na "widok". Kazał zważyć, no i z gipsem wazy 3 625. na nasze oko gips ma ze 150-200 gram, więc rzeczywiście za dużo nie przybrał (przy urodzeniu 3200) :-(

Mam go budzić co 2 godz. na jedzenie. No i tak robię. Zobaczymy efekty...

kurna! Ciągel coś :confused:
 
mi przez ostatnie dni(upały)Dominika zaczeła cos mniej jesc-mam nadzieje ze to chwilowe:tak:

w poniedziałek ide do pediatry to ja chyba zwazy-zobaczymy


Krupko-a moze te upały tak działaja na nasze pociechy ze traca apetyt:no:
 
moja tez rzadziej sie budzi na karmienie,ale ja ja dopajam-daje jej albo herbatke koperkowa,albo na uspokojenie.pic na wode-fotomontaz,ale chociaz ma to jakis smak i mala chetnie pije.
 
reklama
co do wizyty położnej to u nas było to wielką porażką. Kobieta pier...liła takie głupoty, że nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać. Naszczęście babie się spieszyło i cała wizyta to było chyba 7 minut.
A co do wagi, to my jeszcze nie wiemy ile Kacper przytył, ale po tygodniu zrobił się wielkim pucusiem:-) i przez jedną noc urosła mu druga broda!!!:laugh2:
 
Do góry