reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki te polecane i odradzane

reklama
Hope tak, tzn nie wiem co testowali w TVN, bo nie oglądam,ale sprzedawca mi o tym mówiła - bo się pytałam czy nie odgryzie kółek za 2 dni.

ja się boję tej zebry,Kamcia,że mi bobo spadnie albo odleci, bo on jak się podnieci to roznosi to co wokół, np wywala stolik
 
to ja się też wypowiem. zabawki które sprawdziły się u mojej dwuletniej córci i po które coraz częściej i z coraz większą radością sięga młodsza (chociaż i tak najchętniej zabiera zabawki starszej siostrze ;-))

1. nasza pierwsza "poważna" zabawka to garnuszek FP FISHER PRICE GARNUSZEK NA KLOCUSZEK K0428 (2049160444) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. najpierw wrzucanie i wyciąganie klocuszków górą, przyciskanie guziczków i radość z muzyczki, później dociskanie włożonych w dziurki przez mamę klocuszków, aż w końcu samodzielne wkładanie kształtów - zabawka nadal lubiana przez starszą córkę
2. szczeniaczek-uczniaczek z FP **FISHER PRICE SZCZENIACZEK UCZNIACZEK POL-ANG *** (2051449098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ze starszą bawiłam się nim śpiewając piosenki i w ten sposób nauczyła się pokazywać "głowa, ramiona, palce stóp", ale ona generalnie nie lubi pluszaków i zabawka większej rewelacji nie zrobiła, natomiast młodsza uwielbia ją (może dlatego że od samego początku starsza siostra zawsze jej ją podawała). na razie jest przyciskanie wszystkiego co gra i wielka radość na muzyczkę. są też podobne do tej i też ponoć bardzo fajne np. FISHER PRICE MISIACZEK PRZYTULACZEK J.POLSKI 24H! (2038893234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. itp.
3. telefon. my mamy akurat ten FISHER PRICE - UCZONA SŁUCHAWECZKA PL -- KURIER (2050820194) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
4. żyrafa FISHER PRICE ŻYRAFA PEŁNA KLOCKÓW B4253 (2055096304) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. niunia na razie gryzie klocki ale jak widzi jak siostra je wrzuca to też się cieszy
5. jajka ZABAWKA TOMY JAJECZKA JAJKA SORTER, Najniższy koszt wysyłki, Wysyłka 24H cena 28.00 PLN super prosta zabawka a tyle radości przy wyrzucaniu przekładaniu, nakładaniu że szok starsza do tej pory jest nimi zafascynowana, młodsza też już z nimi szaleje.
6. kula Interaktywna piłka Tiny Love (2075995742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. świetna jest dziecko tyle odkrywa na niej różności że szok.
7. wieżyczka WIEŻA PIRAMIDA edu Chicco NOWA okazja + gratis !!! (2056774896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. najprostsze zabawki są najlepsze ;)
8. konik http://merlin.pl/Kon-na-biegunach-niebieski_Little-Tikes/browse/product/206,601287.html z bujaczków polecam takie coś dziecko naprawdę małe potrafi już samo na to wejść i się pobujać gdzie przy tradycyjnych konikach trzeba sadzać i pilnować, a tak ma większą radochę bo samo coś zrobiło
o to co mi przyszło do głowy z najczęściej po które najczęściej się sięga zabawek
9. ostatni hit - kubuś http://megaplaneta.pl/pl/fisher-price-kubus-puchatek-magiczna-grzechotka-8031.html?partner=1984 kubus tańczy jak się macha grzechotką no po prostu rewelacja, nie może się na niego napatrzeć, naśmiać do niego i cały czas macha grzechotką


a dla takiego roczniaka to najlepsze są klocki duplo - chociaż moja już też razem z siostrą buduje, tzn. siostra buduje a ona jej burzy, próbuje zjeść lub po prostu ogląda ;-)
 
Ostatnia edycja:
jaipur nie wiem jakim sprzętem w domu dysponujesz ale np jaknbys miała taki jeździk jak jolek kupiła ten zielony , czy np coś na czym siedzi i moze się trzymać i nie spada to zebra swobodnie moze być :tak: byle by sięgnąć stopami do podestu :-p
jak sie umie silnie trzymać to nie spadnie :no: nawet sobie nie wyobrażasz co Vi robiła na zebrze ;-)
jutro znajdę zdjęcia to pokażę :-p

 
Julisia takiego konika do bujania mamy w planach, jest w domu co prawda koń na biegunach ale tak jak napisałaś, trzeb będzie długo Jagodę asekurować bo to kobyła nie konik, udźwignie 120 kg :sorry: Się bujam sama czasem, a co tam :-p


Sorter jajka też mamy w planach, fajnie, że się sprawdza u dzieci:-)

Mam mieszane uczucia co do pluszaków interaktywnych, czy to faktycznie zabawka niezbędna :happy:
 
Sorter jajka też mamy w planach, fajnie, że się sprawdza u dzieci:-)

Mam mieszane uczucia co do pluszaków interaktywnych, czy to faktycznie zabawka niezbędna :happy:
jaka są ekstra niesamowita radość i jest to taka zabawka co sprawdza się na różnych etapach rozwoju dziecka
pluszaki interaktywne nie sa niezbędne i tak jak pisałam starsza córka ma zlewkę na niego (no chyba ze razem się bawimy) a młodsza jest nim zachwycona także indywidualna sprawa
 
hope my mamy pluszaka interaktywnego i jest przydatny :-)
Vi powtarzała kolory , śpiewała z misiem , wykonywała jego polecenia typu klaskała w dłonie w dłonie , podskakiwała:tak: a na noc słuzy jako usypiać (teraz juz Emmie)
My Pal Violet – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores

ma również taka lalkę , która też jest interaktywna i dużo się z niej nauczyła :-)
u nas konik na biegunach to zbędna zabawka.. służy do wchodzenia po grzbiecie na parapet:-p albo do sięgania na wyższe p[ółki ;-)
a czy na nim jeździła... kilka razy
 
reklama
Do góry