reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki te polecane i odradzane

reklama
jaipur....przede wszystkim będzie fajnie wpychać je do paszczy :-D no ale może za jakiś czas moje słonko zmądrzeje :-D
 
Wczoraj wzbogaciliśmy się o kubeczki, bardzo fajne. Można układać kolorami, wielkością, robić wieżę do burzenia a najlepsze są w wodzie, wiszą z kubków sznurki z wody, których nie można złapać, nie wiadomo dlaczego;-) Na każdym kubku jest jakiś zwierzaczek. Niedrogie i faktycznie daje więcej możliwości niż można się spodziewać po czymś tak prostym. Kiedyś przyda się w piaskownicy:-)

fisher-price-kubeczki-do-ukladania-m-iext6108618.jpg

A całkiem nieplanowanie weszliśmy w posiadanie drewnianego pchacza z biedry :-) Trafiłam na wyprzedaż i tak oto za 20 zł mamy żyrafona. Podoba się, ale na razie nie służy do pchania tylko do wyrywania uszu, kręcenia oczami, gryzienia i rzucania klockami i wspinania się :-)

w1516_giraffe_walker_2.jpg
 
Hope też mamy takie kubeczki:tak: Burzenie wież budowanych przez rodiców to super zabawa.

A żyrafa zarombista krucze za dwie dychy jutro idę do biedronki:tak:
 
gag ten stolik dostał mój "chrześniak" - (jakby był chrzczony :-p) ode mnie na roczek ... jest rewelacja już prawie rok furore w domu robi - bardzo go lubi i bardzo często się nim bawi - dla Tymka na roczek też planuje zakupić identyko :) I faktycznie okazja cenowa się trafiła :tak::tak:
 
żelka - miałam farta, bo laska wystawiła go godzinę przed tym jak znalazłam ogłoszenie, więc od razu za komórę i jest mój ;-) ciesze się, że robi furorę - i mam nadzieję, że u nas nie mniejszą :-)
 
reklama
Aniu a może jeździk a nie pchacz? Zebra fajna ale to taka wielka grzechotka na której można posiedzieć, poszarpać i tyle.
 
Do góry