reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki te polecane i odradzane

zgadzam się z hope i tą zebrą. jakoś nie jestem przekonana do niej. a pchacz super sprawa z takim fajnym panelem grającym.
 
reklama
Ania masz stolik edukacyjny więc zastanów się dobrze , po co dublować zabawki.Pchacz może być. Ja mam w jednym jeździk i pchacz, nie ma na nim za dużo bajerów z tego względu,że to wszystko jest na stoliku edukacyjnym.
 
ostatnio rozmawialam z kuzynka na temat jezdzikow ( czyli tych rowerkow, stonog itd bez pedalow - tylko do odpychania, tak??) ze z tym trzeba uwazac ... bo ponoc ksztaltuje u dziecka nieprawidlowy nawyk ukladania stopek tak do srodka (przy odpychaniu) i sie koslawia.
 
Ja mam dwa w jednym.
Jeździk.jpgPchacz.jpg
 
Żelka a kuzynka kazała dziecku na tym jeździć od rana do nocy, że się dziecko nabawiło wady?

Miałam, ulubiona zabawka, nic się starszej nie odkształciło :-)
 
Jolek fajowy sprzęcior :tak::-D:-D
Hope nie sądzę, żeby młody jeździł "od rana do nocy". Kuzynka jest osoba dosć kreatywna jeśli chodzi o aktywizowanie dzieci, nie tylko przy pomocy zabawek ... tak wydumali z ortopedą - ze najpewniej od jezdzika.
Nie chce tu mówić ze każdemu dziecku, stopy pokoślawi - tylko ze warto być czujnym i poobserwować jak dziecko ustawia stopy.
 
Ostatnia edycja:
Aniu- ciężka decyzja :-D;-) hehe pomogłam co :-p ale wiesz ja też mam dylemat co kupić małemu ( kaska z chrzcin cały czas czeka ) i z chęcią popatrzę co dziewczyny na to a może coś jeszcze znajdą ? :-)
 
ania jak masz stolik to juz nie pchacz:no:

a co do zebry to jak poczytałam co dziewczyny napisały i zgadzam sie (myslałam ze to zebras jet tak jak na obrazku rozpi nana i ma kulki ale to tylko wypchana zebra , wiec poza grzechotkami żadna frajda..
a może taki basen z kulkami w zwierzczku (jak jest w linku od zebry) liedyś to widziałam na allegor:-)

no a tak to mkozesz jeźdzk kupić :-)
 
reklama
Do góry