reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

wózek mam po córce więc napewno nie będę nowego kupowała
ma cztery dmuchane koła i dużą gondolę
uważam że 3 kołowe sa wywrotne niestabilne często mamy mają problemy na krawężnikach
dmuchane koła super na zimę chlapę więc dla nas też ważne ze względu na termin rozwiąznia
no i nie kupujcie małych zgrabnych gondol bo w połowie zimy nie zapakujecie dziecka w kombinezonie do wózka

napewno muszę kupić łóżeczko ale jestem zdecydowna na turystyczne z przewijakiem jeszcze nie szukałam nic konkretnego

mebli nie kupuję dopiero wyremontowaliśmy pokój córeczki a mamy tylko 2 pokoje
w szafach zrobimy miejsce dla dzidzi i tyle :-)

Ja się właśnie boję bardzo tych gondoli.
W każdym wózku są okropnie małe !!!
Jacyś idioci to projektowali.
Jak urodzę 19.11 to niewiadomo czy w kwietniu dziecko się zmieści do tej gondolki...
 
reklama
gieoska świetne ciuszki nakupowałaś
strasznie mi się podoba zielony sweterek :tak:

sukienki też fajne

ja mam kilka ciuszków jakieś 3 sukienki 3 bluzki spodnie muszę odebrać koleżance której pożyczyłam
narazie nic nie kupuję
ale butki jakieś wygodniejsze do biegania będę kombinować
 
Kaska K..a jaki masz wozio po corce??daj nazwe lub link??

Olica ten wozek co Ci wkleilam tez mi sie podoba bo jest idealny na zime:-)i ma taki klasycczny wyglad:-)duza gondola i chyba wygodny dla dziecka ..ma dno tez regulowane...mozna go kupic ponizej tysiaca bez fotelika:
-)
 
Olica tu jest ten wozek ktory pasuje do Twojego opisu: 3 w 1 - BARTATINA 2009 Jedo+ FOTEL+GRATISY (612006120) - Aukcje internetowe Allegro On ma duzo wieksza gondole niz x-lander i kolorki ciekwasze:-)...fajnie Ci z ta winda ja niestety nie bede miec windy:-(W jakiej czesci wWroclawia bedziesz mieszkac?

Teraz mieszkam na osiedlu Krzywoustego (Psie Pole), a za parę miesięcy będę mieszkać na Zakrzowie (to w sumie też Psie Pole) :-)
Mieszkanko się nam tam buduje.
Garaż będziemy mieć indywidualny- w kształcie litery L, więc i auto wejdzie i wózek jak będzie trzeba.

A Ty gdzie mieszkasz?

ps. zaraz obejrzę ten wózek co polecasz, ale coś się uparłam na tego x-landera:)
 
Olica ja mieszkan jeszcze Oporow czyli drugi koniec w porownaniu do Psiego Pola a mieszkanie odebralismy na Partynicach tylko bedziemy je wykanczac a to troche potrwa:-)ale mam nadzieje ze do listopada zdazymy sie wprowadzic:-)

Olica i jak podoba Ci sie ten wozek co Ci wklepilam>??
 
Kaska K..dziekuje:-)mi tez sie podobaja te ciuszki w rzeczywistosci jeszcze ladniejsze sa:-)w pierwszej ciazy nic nie kupowalam i sobie tylko ubranka ponaciagalam:-(a teraz w lecie bedzie brzuszek wiec trzeba sie jakos pokazac hehe:-)
 
Olica ja mieszkan jeszcze Oporow czyli drugi koniec w porownaniu do Psiego Pola a mieszkanie odebralismy na Partynicach tylko bedziemy je wykanczac a to troche potrwa:-)ale mam nadzieje ze do listopada zdazymy sie wprowadzic:-)

Olica i jak podoba Ci sie ten wozek co Ci wklepilam>??

Kolory fajne, ale ten stelaż mi się nie podoba, uparłam się jak osioł na X-Landera i nie wiem czy jeszcze zmienię zdanie :-)
Mam takie wrażenie, że ten wózek wygląda jak te sprzed 10 lat (mam na myśli formę całości). Jest taki jakiś mało nowoczesny, mało bajerancki, ale kolory ma fajne.
W X-Landerze nie widzę fajnego koloru prócz zielonego....

My mieszkanie odbieramy dopiero w październiku, wątpię, że zdążymy je wykończyć przed porodem, ale trudno :-)

Na Partynicach byłan w niedzielę na wyścigach i widziałam takie nowe bloki i były balony porozwieszane (dni otwarte)- to jest ta Twoja inwestycja? Nie pamiętam nazwy " Złota Podkowa" ???
 
reklama
NOm ten wozek ma taka konstrukcje sprzed 10lat hehe:-)
Ja tez uparlam sie na buzza i staram sobie wybic go z glowy ale nie idzie:-)juz kaske odkladam na niego:-)
NIe ja nie mam mieszkania w tej zlotej podkowie dokladnie na Obroncow Pocztow Gdanskiej nie wiem czy wiesz gdzie jest ta ulica zaraz obok wyscigow konnych...
 
Do góry