reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

co do wózka x landera to moja siosrta urodziła we wrześniu i właśnie kupiła x landera XT i do teraz żałuje że nie przemyślała tej decyzji i się uparła. Mówi że zielony jest koszmarny bo muchy do niego strasznie lecą, do tego wózek 3 kołowy strasznie źle się prowadzi, x-landery nie mają możliwości zmiany w spacerówkach kierunku jazdy i nie widać co dziecko robi jak jest niegrzeczne. Powiedziała że już by go nie kupiła, bo nie jest poręczny... mała ma 9 miesięcy i tak musi kupić zwykłą spacerówkę - parasolkę bo z tamtym źle się chodzi na spacery jak nie ma nikogo innego do pomocy żeby zniósł wózek... dlatego ja zwracam teraz uwagę na te wszystkie rzeczy.
Co do buzz to miała go bratowa i kuzynka i w prowadzeniu nie różni się niczym od x-landera, jedyny plus to że można zmieniać kierunek jazdy w spcerówce, ale za to jest masakrycznie drogi

Co do tych 3 kół to się nie dziwię, że żałuje.
A o tym braku możliwości zmiany kierunku usadzenia dziecka-słyszałam i sama nie wiem czy to jest aż taki problem.

Wydaję mi się, że ile nas tu jest tyle będzie opinii :-)
Ale dobrze, że komentujemy wady i zalety wózków-zawsze to jakaś wskazówka.

Dziewczyny a czy to nie jest tak, że jaki wózek bysmy nie kupiły to potem i tak kupimy zwykłą lekką spacerówkę jak dzidzia będzie większa? :-)
 
reklama
Mnie niestety zakupki dla maluszka w wiekszosci ominą:zawstydzona/y: a szkoda. Prawie wszystko mam po córci, wózek kupilismy taki wielofunkcyjny i w sumie zaplacilismy za niego prawie tyle co za te co sie zmienia gondole na spacerówke, ale później to nie załowałam, bo jak Zuzia była wieksza mogłam troche jej podwyższyć oparcie a nadal byla w gondoli, a na tą zimę chociaz miała 1,5 roku to jeździła zapakowana jak w gondole.:tak: Juz go umylismy na myjni:-D i zapakowaliśmy, juz nawet wymyslilam jak w nim bede wozic 2 dzieci:-D

A na lato to rzeczywiscie najlepiej sie sprawdza lekka spacerowka:tak:
Pozatym zastanawiam sie nad kupnem wózka podwojnego najbardziej to podoba mi sie takie cos:
Wozek Fisher Price dla dwojki j. NOWY jak kolcraft (619972738) - Aukcje internetowe Allegro

Jesli chodzi o lozeczka to ja jestem jednak za tradycyjnym ale kupie jednak to turystyczne bo dwa lozeczka to troche zagracą nam pokój. Zastanawiam sie tylko nad jednym, moja przyjaciolka kupila teraz takie i ma strasznie twardy materac, wiec i tak musi polozyc do niego materacyk, czy wszystkie tak maja? Bo ja to bym chciala na dzien je skladac

A ciuszki , no rewelacyjne poprostu, super, wklejajcie dalej. Ja jeszcze nic nie kupilam.
 
Mnie niestety zakupki dla maluszka w wiekszosci ominą:zawstydzona/y: a szkoda. Prawie wszystko mam po córci, wózek kupilismy taki wielofunkcyjny i w sumie zaplacilismy za niego prawie tyle co za te co sie zmienia gondole na spacerówke, ale później to nie załowałam, bo jak Zuzia była wieksza mogłam troche jej podwyższyć oparcie a nadal byla w gondoli, a na tą zimę chociaz miała 1,5 roku to jeździła zapakowana jak w gondole.:tak: Juz go umylismy na myjni:-D i zapakowaliśmy, juz nawet wymyslilam jak w nim bede wozic 2 dzieci:-D

A na lato to rzeczywiscie najlepiej sie sprawdza lekka spacerowka:tak:
Pozatym zastanawiam sie nad kupnem wózka podwojnego najbardziej to podoba mi sie takie cos:
Wozek Fisher Price dla dwojki j. NOWY jak kolcraft (619972738) - Aukcje internetowe Allegro

Jesli chodzi o lozeczka to ja jestem jednak za tradycyjnym ale kupie jednak to turystyczne bo dwa lozeczka to troche zagracą nam pokój. Zastanawiam sie tylko nad jednym, moja przyjaciolka kupila teraz takie i ma strasznie twardy materac, wiec i tak musi polozyc do niego materacyk, czy wszystkie tak maja? Bo ja to bym chciala na dzien je skladac

A ciuszki , no rewelacyjne poprostu, super, wklejajcie dalej. Ja jeszcze nic nie kupilam.

hehe smieszny ten twoj wozeczek :) moj znajomy ma 2miesieczne blizniaki i kupil taki wozek jeden za drugim szok jaki on potezny i wielki :)
a co do materaca to moja siostra dokupywala dodatkowo materac z gryka-kokos... czy jakos tak :)
 
No wlasnie takie jeden za drugim to kolosalne sa:tak:

No wlasnie tych materacy sie obawiam przy tych lozeczkach turystycznych, wiec pewnie bede zwrcac uwage glownie na miekkosc materaca:tak:
 
Ja też jestem zdecydowana na łóżeczko turystyczne, ale nie wiem jeszcze dokładnie jaka firma i model. Jednak z opinii znajomych wiem, że jaka by nie była firma łóżeczka i tak materac będę musiała dokupić oddzielnie, bo te z łóżeczek są podobno bardzo twarde i do niczego. Tak więc trzeba najpierw pomyśleć nad materacem żeby potem rozmiar materaca i łóżeczka się zgadzał :-) Te standardowe mają chyba rozmiar 120 na 60 cm.
 
Co do wózka to jeszcze nie wiem, dlatego chętnie czytam Wasze propozycje :tak::-) Ale na pewno opcja z wpinanym fotelikiem - moim zdaniem to świetne rozwiązanie :tak:
 
Pyszczek ja do lozeczka turystyznego 120na 60cm wkladalam materax 120na 60i super pasowalo:-)ja mam kojec chicco i jestem zadowolona:-)
 
reklama
hej:)
dla dzidziusia jesli bedzie dziewczynka mam wszystko po coreczce no jesli chlopczyk to bedzie troche gorzej::-D

Dla Amelki mialam mikado ox ford na trzech koleczkach a potem przeszlam na spacerowke coneco
teraz wybralam :
Jedo VEDI super gratisy Warszawa od ręki (616976982) - Aukcje internetowe Allegro
najwazniejsza dla mnie jest przekladana raczka:) przy dwojce dzieci bedzie ciezko przekladac siedzisko:tak: ma tez duza gondole:-)
dodatkowym sprzetem w ktory musze zainwestowac to DOSTAWKA DO WÓZKÓW Buggy Board PRIMI SOGNI (622410603) - Aukcje internetowe Allegro
tylko wizualnie nie moge dopasowac zadnej dostawki do jedo ale na szczescie troche czasu zostalo:-)
 
Do góry