reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

gondole x-ladnera i quinny sa podobne:-)najlepiej samemu sobie zmierzyc gondole w sklepie to czasami moga sie one roznic od tego co pisze producent:-)
 
reklama
NOm ten wozek ma taka konstrukcje sprzed 10lat hehe:-)
Ja tez uparlam sie na buzza i staram sobie wybic go z glowy ale nie idzie:-)juz kaske odkladam na niego:-)
NIe ja nie mam mieszkania w tej zlotej podkowie dokladnie na Obroncow Pocztow Gdanskiej nie wiem czy wiesz gdzie jest ta ulica zaraz obok wyscigow konnych...

No to składaj składaj :-)
A nie boisz się tych 3 kół ?
Gdzie jest ulica Obrónców.... nie mam pojęcia.
Szczerze? słabo znam Partynice, Oporów i inne południowe dzielnice.

Masz rację- na pewno trzeba w sklepie skonfrontować to co piszą w necie z tym co pokaże rzeczywistość :-)
A wiesz gdzie można zobaczyć X-landery we Wrocku?
 
Olica za to ja znac slabo Psie pole hehe ale tak to jest:-) Fajnie ze ten Twoj x-lander jest w miare tani moj buzz drogi ale moge dac max 1500zl wiecej nie dam..dlatego licze na znizki w wrzesien-pazdziernik:-)
 
co do wózka x landera to moja siosrta urodziła we wrześniu i właśnie kupiła x landera XT i do teraz żałuje że nie przemyślała tej decyzji i się uparła. Mówi że zielony jest koszmarny bo muchy do niego strasznie lecą, do tego wózek 3 kołowy strasznie źle się prowadzi, x-landery nie mają możliwości zmiany w spacerówkach kierunku jazdy i nie widać co dziecko robi jak jest niegrzeczne. Powiedziała że już by go nie kupiła, bo nie jest poręczny... mała ma 9 miesięcy i tak musi kupić zwykłą spacerówkę - parasolkę bo z tamtym źle się chodzi na spacery jak nie ma nikogo innego do pomocy żeby zniósł wózek... dlatego ja zwracam teraz uwagę na te wszystkie rzeczy.
Co do buzz to miała go bratowa i kuzynka i w prowadzeniu nie różni się niczym od x-landera, jedyny plus to że można zmieniać kierunek jazdy w spcerówce, ale za to jest masakrycznie drogi
 
co do wózka x landera to moja siosrta urodziła we wrześniu i właśnie kupiła x landera XT i do teraz żałuje że nie przemyślała tej decyzji i się uparła. Mówi że zielony jest koszmarny bo muchy do niego strasznie lecą, do tego wózek 3 kołowy strasznie źle się prowadzi, x-landery nie mają możliwości zmiany w spacerówkach kierunku jazdy i nie widać co dziecko robi jak jest niegrzeczne. Powiedziała że już by go nie kupiła, bo nie jest poręczny... mała ma 9 miesięcy i tak musi kupić zwykłą spacerówkę - parasolkę bo z tamtym źle się chodzi na spacery jak nie ma nikogo innego do pomocy żeby zniósł wózek... dlatego ja zwracam teraz uwagę na te wszystkie rzeczy.
Co do buzz to miała go bratowa i kuzynka i w prowadzeniu nie różni się niczym od x-landera, jedyny plus to że można zmieniać kierunek jazdy w spcerówce, ale za to jest masakrycznie drogi

ja wczoraj widzialam jak jedna pani prowadzila wozek trzykołowy to jej ciagle na prawo zjezdzal nei stabilny do prowadzenia
 
moja siostra ma coneco v3 i jest fajny wozeczek zwinny obrotny i fajnie sie prowadzi naprawde godny polecenia :) i gondole ma duza jej synek do 6 miesiaca jezdzil w niej tereaz tylko jak cieplej przesiadla sie do spacerowki i tez jest zadowolona :)
Jakie on ma kółka?? plastikowe, gumowe czy dmuchne?? bo są v3 i v4 identyczne tylko różnią się chyba kołami ?? czy można w spacerówce zmienieać kierunek jazdy??
 
ona ma dmuchane duze dwa i dwa mniejsze a co do jazdy to podczas to nie mozna jedynie co to spacerowke mozna wsadzic przodem i tyłem do kierunku jazdy teraz malo w jakich sa raczki przestawiane
 

Załączniki

  • 618900789.jpg
    618900789.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 51
  • 618900789_1.jpg
    618900789_1.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiula wiesz co z tego co wiem to buzzy weszly juz midele 2009 a mnie interesuje model 2008 wiec spadna ceny tych modeli 2008 tak bylo jak weszly modele 2008 a ceny z 2007 spadly:-)

niunians a ja mam znajome ktore maja buzza i sa bardzo zadowolone z nich...nie wiem z czego to wynika ze sie niektorym ten wozek podoba a innym nie??ja zanim go kupie przetestuje z corka ktora ma teraz 2lata i 3mce jak sie bedzie dobrze prowadzic z nia buzza to kupie:-)jak ona miala poltory roku to mierzylam ja do buzza i idealnie jej sie siedzialo i duzo miejsca mala jeszcze...ale kazdy ma inne piorytety jesli chodzi o wozek:-)ja zawsze biore pod uwage kazda opinie jesli chodzi o buzza:-)
 
Do góry