reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

No ja z zakupami to się jeszcze troszkę wstrzymam, ale mam już upatrzony wózek :-) to mój typ
GONDOLA-SPACER BABY DESIGN ATLANTIC + FOTELIK !!! (611705135) - Aukcje internetowe Allegro

kolor turkusowy

podoba mi się jeszcze ten x-lander X-lander XA BLUE !+PARASOLKA+TORBA+GONDOLA+2 FOLIe (615879842) - Aukcje internetowe Allegro ale ten mój pierwszy wózek jest do niego podobny, a tańszy! i wcale nie zły! 2 koleżanki mają tego baby desing atlantic i bardzo sobie chwalą ;-)

i jeszcze to toledo mi się podoba
TOLEDO CONECO 2xFOLIA+PARASOLKA+KOCYK wys.0zł (615993248) - Aukcje internetowe Allegro

w sumie wydaje mi się, że wszystkie te wózki są do siebie podobne :-) teraz muszę tylko je porównać i zobaczyć na żywo w jakimś sklepie! bo w sumie ponoc tak najlepiej :-)

a z zakupków dla mamusi to muszę sobie jakieś spodnie ciążowe kupić, bo niestety w żadne własne się już nie mieszczę!
 
reklama
Witam fajny wątek :)
Ja juz trochę mam ciuszków dla maluszka używane ale bardzo dobrej jakości. Mam też upatrzony wózek. głownie szukam lekkiego bo mieszkam na II pietrze a nie ma windy i znalazłam coś takiego np. TREECO,GONDOLA ,SPACERÓWKA , 4 GRATISY !!! (611416085) - Aukcje internetowe Allegrotylko te koła przednie jakoś mało stabilne mi się wydaja ale mam nadzieję że tylko tak mi sie wydaje.albo Bolder 4 kołowy Wózek IMPLAST BOLDER 3/4 - bezpieczna przesyłka (615571629) - Aukcje internetowe Allegro
Może ktoś z Was lub znajomych miał doczynienioa z tymi modelami to podzielcie się na forum.

Chyba czas zacząc kupować jakieś spodnie.zaczyna mnie cisnąc:-D
 
Witam fajny wątek :)
Ja juz trochę mam ciuszków dla maluszka używane ale bardzo dobrej jakości. Mam też upatrzony wózek. głownie szukam lekkiego bo mieszkam na II pietrze a nie ma windy i znalazłam coś takiego np. TREECO,GONDOLA ,SPACERÓWKA , 4 GRATISY !!! (611416085) - Aukcje internetowe Allegrotylko te koła przednie jakoś mało stabilne mi się wydaja ale mam nadzieję że tylko tak mi sie wydaje.albo Bolder 4 kołowy Wózek IMPLAST BOLDER 3/4 - bezpieczna przesyłka (615571629) - Aukcje internetowe Allegro
Może ktoś z Was lub znajomych miał doczynienioa z tymi modelami to podzielcie się na forum.

Chyba czas zacząc kupować jakieś spodnie.zaczyna mnie cisnąc:-D

mi sie podoba taki wozek
wózek Babyactive Jet Picasso 2009 3 w 1 (610673894) - Aukcje internetowe Allegro
podobny to twojego tego pierwszego nawet kolorki takie same
 
wiecie co ja ten mój wózek kupowałam w małym sklepiku do tego była likwidacja więc dałam ok 700 zł 4 lata temu musiałabym sprawdzić firmę
ale wózek bardzo się nam sprawdził
jeśli się zdecydujecie na konkretny model polecam sprawdzenie w sklepie czy będzie dla Was wygodny :tak:
ja wcześniej napaliłam się na coś innego ale zmieniłam zdanie i kupiłam inny
 
hejka:)
ja juz obkupilam sie rzeczami ciazowymi i dla noworodka od dziewczyny,ktora jest tutaj tez zarejestrowana...luna665....ma tu swoja gielde..a wszystkie rzeczy sa po jej corusi...polecam zainteresowanych:))))
ps.zauwazylam ze dziewczyny wydaja kupe kasy na wozki dzieciece,nawet do 3.000zl...ja tez musze przyznac ze mam na tym hopla i szukam czegos co bedzie odpowiadalo moim oczekiwaniom...wkoncu jesli tyle pieniedzy..to musi to byc cos super:)))znalazlam wozki w holandii...calkiem dobre i nie za wysoka cene...w pl sa jeszcze raczej niedostepne..musialybyscie poszperac w necie i porownac....podaje strone
Titanium Baby Cosmo kinderwagen army - Euro299,00 : Babycare.nl Razendsnelle levering
Titanium Baby Cosmo kinderwagen army - Euro299,00 : Babycare.nl Razendsnelle levering
Cosmo Titanium Kinderwagen
niewiem jak dlugo beda w promocji...sa rozna kolory...na tych stronach sa tylko 3 lub 4 kolory...kosztuja 299euro...zainteresowanym moglabym pomoc w sprowadzeniu tego wozka...wydaje mi sie ze jest dosc pozadny-widzialam na zywo...no i sama skusze sie chyba na niego:))))poniewaz sama cena kusi...na zlotowki to bedzie okolo1500zl....plus minus-w zaleznoci jak euro stoi...przesylka jest dosc droga..ale znam firme dobra-przewazaca ludzi...jesli bym porozmawiala to mysle ze wziolby okolo 20 euro za dostarczenie go pod same drzwi domu...zobaczcie dziewczyny i ocencie same..ja sie nie nazucam...poprostu moge sie zaangazowac i pomoc paru dziewczynom:)))pozdrowionka
 
reklama
Gosia fajne to Twoje łóżeczko, wygląda na stabilne, ja własnie sobie różne oglądam na allegro i niektóre to takie badziewia plastikowe..:baffled: a to łóżeczko to bez przewijaka? Przewijak sobie kupiłaś oddzielnie do tego łóżeczka czy miałaś całkiem inny? Te przewijaki co są na łóżeczkach jakoś tak dziwnie wyglądają moim zdaniem, takie głębokie sa i wyglądają na niestabilne. Jak myślisz?
 
Do góry