reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Pyszczku ja mialam najpierw tradycyjne lozeczko drewniane a dopiero jak Maja zaczela stawac kupilismy kojec bo ona jak upadalam w lozeczku to od razu udezala w szczebelki..poza tym bardzo niespokojnie spala i sie obijala o szczebelki w kojcu ten problem zniknal...co do przewijaka to ja mialam taki zwykly bialy z ikei on dmuchany byl i mialam go na stole ale niestety moja Maja byla takim zywym dzieckiem ze nie moglam jej nawet na sekunde sposcic z oka bo by spadla z przewijaka na podloge wiec przewijak kladlam na lozko i tam ja przewijalam:-)u mnie nie zdalo by egazminu ten przxewijak na lozeczku!!
 
Pyszczek ja tez sie zastanawiam nad zakupem kojca ale z regulowanym dnem jakos drewniane mi sie nie podobaja...no i kolyske chce!:-)
 
Gosia no ja tez bym dziecka na przewijaku nie zostawiła bo mogłoby rzeczywiście spaść z takiego łóżeczka! Sama nie wiem co wykombinuję z tym przewijakiem :sorry: Jeszcze pomyślę, ale na takie łóżeczko na pewno się zdecyduję, bo i tyle miejsca nie zajmuje co drewniane, i można je przemieszczać po domu, i na wyjazdy się nadaje, bo dziecko zawsze śpi w swoim łóżeczku :tak: Tylko podobno trzeba wybierać jak najjaśniejsze boki - a nie we wszystkich modelach ta siatka po boku jest biała - bo gdzies czytałam na forum że jak jest ciemna siatka to dziecko się może bać i nie chcieć spać w takim klaustrofobicznym łożeczku :szok:
 
kolyska jest do 5mca zycia jakos tak...pierwsze slysze ze dziecko w ciemnym nie bedzie chcialo spac..moje chiicco ma biala siatke i w wiekszosci kojcach w sklepach tez jasne widzialam chodz cale czarne kojce tez widzialam porazka jak dla mnie...jak mozna dziecku dac czarny kojec??
 
No własnie ja tez sobie nie wyobrażam :szok: Ale gdzies czytałam że dziecko cały czas płakalo i nie chciało w takim ciemnym spać, a jak było wyjmowane z łóżeczka to sie uspokajało, także ewidentnie wina łóżeczka :tak: A w takim łóżeczku do jakiego wieku dziecko śpi? Tzn oczywiście najpierw ten wyższy poziom, a potem niższy, ale Twoja Maja jeszcze w nim śpi?
 
Gosia a Ty ten przewijak dodatkowy na łózko masz taki twardy pokryty ceratką? Bo ja tu na allegro widzę i takie twarde ceratkowe i miękkie. Ciekawe który lepszy dla maluszka...pewnie ten twardy na kręgosłup...no a ceratkę łatwiej zmyć..ale znowu dziecko kłaść na taką ceratkę..chyba że coś podkładać :sorry: Jak Ty to robiłaś?

Aaaa już dojrzałam że ten miękki kładzie się np. na komodę, bo przecież komoda i tak twarda, a ten twardy tam gdzie miękkie podłoże chyba..
 
Ostatnia edycja:
Pyszczku jest tyle slicznych lozeczek turystycznych w jasnych kolorach ze napewno cos znajdziesz dla siebie:-)sa nawet z jakimis misiami itp.najlepiej popatrzec sobie w sklepie i porownac ceny na necie:-)Kojec staracza spokojnie do 3lat a znam przypadki ze dziecko ma 4-5i jeszcze spi w kojcu hehe...najwyzszy poziom jest dla najmlodszego bobaska ale jak juz zaczyna sie wiercic to opuszczasz:-)Moja Maja juz nie spi w kojcu bo dostala lozeczko autko i woli w nim spac ale jakby nie bylo tego autka pewnie do dzis spalaby w kojcu:-)
 
reklama
Do góry