reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

Confi, ale mi ciepło na serduszku się zrobiło :blink::blink::blink:
Aż urosłam pod sam sufit :-)
Tatuś też się cieszy :tak:

A Twój Damianek jest tak podobny do mamusi, że aż za bardzo ;-) (jak niemowlę może być aż tak podobne) ? :-) (i ma takie namiętne te usteczka :-D)
Bo moja Lilianka np jest podobna do nikogo :confused:
 
reklama
A to my :tak:
 

Załączniki

  • DSC00233.jpg
    DSC00233.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 108
  • DSC00284.jpg
    DSC00284.jpg
    48,4 KB · Wyświetleń: 153
  • Obraz 903.jpg
    Obraz 903.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 108
  • Obraz 880.jpg
    Obraz 880.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 113
  • DSC00207.jpg
    DSC00207.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 113
  • DSC00253.jpg
    DSC00253.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 96
  • DSC00255.jpg
    DSC00255.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 87
To moja Juleczka... Zdjecia nie sa najlepszej jakosci, bo sa z tel. Niestety wysypal nam sie aparat:baffled: Wazne, ze Julcie widac. Mojego Kroliczka :-D

Na jedym ze zdjec widac co tatus wyprawia, zeby dziecko w wozku spalo :-);-) Zeby ktos nie pomyslal, ze on sam chcial do niego wejsc ;-)
Jest tez zdjecie zaraz po narodzinach... Dalam tez dwa ze mna, ale niechetnie, bo wygladam zle... :baffled: Aha i jedno zdjecie prezentuje, jak moje dziecie zastanawia sie "Juz wstac na jedzonko, czy jeszcze pospac?"

No to chwale sie moja czarnulka.
 

Załączniki

  • jul2.jpg
    jul2.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 101
  • jul1.jpg
    jul1.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 100
  • jul3.jpg
    jul3.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 105
  • jul4.jpg
    jul4.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 96
  • jul5.jpg
    jul5.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 102
  • jul6.jpg
    jul6.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 94
  • jul7.jpg
    jul7.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 102
  • jul8.jpg
    jul8.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 110
slonkoonline ale super mala a to zdjecie jak z tata razem spia!!!!rewelacja!!!
mala podobna do tatusia:)
buziaki pozdrawiam
i gratuluje jeszcze raz dzielnej mamie:)
 
moniqsan- no rzeczywiście nasze pociechy są "ciut" podobne do siebie (więc już możesz przypisac do kogos podobienstwo).

confi - dziekujemy za komplementa :***
Ano trafiło nam sie Małe "Afro" (zazwyczaj przykłaskuje jej włoski oliwką, więc nie ma takiej szopy, ale po kąpieli nie mogłam się nie pokusic o tą fotkę:-D)
A Twojego Damianka to ja juz "zaklepałam" na potencjalnego zięcia :-D:-D:-D a co:-D!!!

slonko - Juleczka jest śliczniutka!!! a wózio jak się fajnie prezentuje:-D (wlasnie pokazalam mojemu M Twoje fotki i opowiedziałam o łozeczku Radek II i wózku-troszkę się posmiał)

malinka - pierwsza fotka jest przeurocza!!! A Ty jak fajnie wygladasz :)))

kokoszka - ja rowniez jestem zdania, ze Twoja Mania spełniłaby sie w reklamie:tak::-D!!! śliczności!!! no i te włoski... przy Mani moja Jaga jest "łysa";-)
 
ja nie mam takiej weny jak Confi, żeby każedej jednej z Was dziewczynki osobny komplement sadziś, ale moge szczerze napisać, że macie przepiekne i prześliczne dzieciaczki

ale moja córeczka najpiękniejsza!!!
wybaczcie, musiałam...:-D:blink:

ps. zastanawiało Was, dlaczego zdjęcia z tatusiami są najsłodsze?
 
A ja mam chwilke wiec skomentuje nasze slodkie majowe maluszki :tak::tak::tak:
to moze od poczatku a wiec:
anetka 551- no Zuzia strzela świene minki :-)
aneteczka - tez mamy skarpetki z gwiazkdami , sa czadowe,a Miłoszek wyglada jak aniolek
marychna- wow ale fzyz ma Tomuś
kasia1208- jaki duzy smok a Filipek taki malutki ;-)
m@dzi1@- ale Twoj synus duze oczka robi ;-) a tata jaki dumny:tak:
KM- Filipek jest bardzo do Ciebie podobny
pomnik - Hania super sie usmiecha
jola466- ale masz gwiazdeczki, najbardziej podoba mi sie drugie zdjecie, nie moge ze smiechu jak na nie patrze, super pocieszne :tak::-D:tak:Swietnie wygladasz, kto by pomyslal ze bylas w ciazy z blizniaczkami :tak:
elus77 - az serce peka jak sie patrzy na takie malenstwo pod lampami. A Patrycja to na pewno bedzie pomagala przy bracie:tak:
ewela83- ale sie Hania wyciaga ;-)
marzeniak- na tym zdjeciu w wanience to taki pulpecik z synka
moniqsan- zdjcecie z kokardka jest taki slodkie :-) i widac ze Lila kapiele bardzo lubi, tak zadowolona :tak:
tsarina- zdjecie gdy Iza Mira sprawdza " drozność swoich drod oddechowych" jest normalnie the best :-D:-D:-D he he he superasne :-D:-D:-D
kokoszka- jak juz dziewczyny napisaly- MANIA DO REKLAMY !!!!:tak:
aga k m- bezzebny usmiech Jadogy powala na lopatki i fryzura na ostatnim zdjeciu ( przypuszczam ze po kapieli) jest boska :tak:;-):tak:
confi- Damianek rzeczywiscie podobny do Ciebie
barmanka- słodko spi Marcelek na Twoim ramieniu, piekny widok. Tatus widac radzi sobie z "terenem skazonym" :-D:-D;-):-D:-D
slonko- dobra, dobra nie uspierawiedliwiaj meza:-D widac, ze pozazdrosil Julce superasnego wozka i chcial sprawdzic jak sie w nim spi :-D:-D:-D
 
reklama
zapomnialm jeszcze
KM na trzecim zdjeciu uwidacznia sie fajna łysinka;-)
m&m`s na drugim zdjeciu Maja pozuje jak modeleczka ;-):tak:;-)
 
Do góry