reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

Marychna 21- Twój synuś ma boska fryzurkę,tych włosków nie jeden dorosły by pozazdrościł:-).
Aga KM-Dziękuje za komplement.Po porodzie jeszcze w SPA nie byłam(niestety)ale się szykuję na wakacyjny wyjazd(oczywiście z intensywna regeneracja głównie ujędrniającą:tak:).A chłopaków stroję bo nie mam dziewczynki:-( więc odbijam sobie na nich;-).
 
reklama
K.M.
Filipek słodziutki
A to drewno jak super wygląda. Fajny widok :tak:

A tu nasza siłaczka :-)
 

Załączniki

  • IMG_1842.jpg
    IMG_1842.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 115
  • IMG_1843.jpg
    IMG_1843.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 114
  • IMG_1862.jpg
    IMG_1862.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 121
K.M- no no kochana figurka super :tak::tak::tak:

martalis- nie zalaczylas zdjec :baffled: albo ja nie widze :baffled:

moniqsan- ale trzyma ladnie glowke i unosi sie na przedramionach :tak: nim sie obejrzysz bedzie raczkowac ;-);-);-)
 
Kasia ...fajną Filipek ma minkę bo przebudzeniu :-D rozkoszniak
m&m's zgadzam się z malinką...majka jak modelka pozuje :tak:
mamamatysia ...ale eleganci no no :-D

marychna21 zatkało mnie, pomyślałam sobie na pierwszy rzut oka "matko, to moje dziecko przeciez" :szok:
niezłe podobieństwo, ale Twój Tomcio ma nieporównywalnie geściejsze włoski ....wow

K.M pięknie ja jednak skupię się na Tobie..świetnie wyglądasz :tak:figurka do pozazdroszczenia

moniqsan śłiczna ta Twoja Lilijka, a jaka silna :tak: jestem pod wrażeniem

aneteczka słoodki , taki do wycałowania :-)

a to trochę nas...na czarno białej fotce ja jak miałam 4 miesiące :tak:



 

Załączniki

  • Damianek 121_resize.jpg
    Damianek 121_resize.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 95
  • Damianek 124_resize.jpg
    Damianek 124_resize.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 109
  • Damianek 147_resize.jpg
    Damianek 147_resize.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 90
  • Damianek 135_resize.jpg
    Damianek 135_resize.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 127
  • Damianek 153_resize.jpg
    Damianek 153_resize.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 104
  • Damianek 156_resize.jpg
    Damianek 156_resize.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 101
  • Damianek 151_resize.jpg
    Damianek 151_resize.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 93
Confi super to zdjęcie gdzie twoi panowie śpią :-D a to nad morzem pozazdrościć nam z dolnego śląska:sorry2:
 
K.M. - Filipek to cała TY!!! Bedzie chlopak mial szczescie w zyciu (z urodą po mamusi nie moze byc inaczej!!!)
Zazdroszcze figurki :)))

moniqsan - umiejetnosci Lilianki godne podziwu :)) Ciekawa jestem czy moja Jaga za 2 tygodnie wykaze się czyms podobnym :)))

aneteczka - sama slodycz z Twojego Miłoszka!!! Kto powiedział, że tylko dziewczynki mozna stroic? - patrzac na majowych chłopaczków oczka same sie radują :)))

no i confi - no Kochana jak zwykle "morzowy" cios ponizej pasa!!! Jak tak mozesz znecac się nad nami wszystkimi (jeszcze niech tylko Kokoszka doda jakies greckie sloneczne fotki, to leze i ryczę ;)) ) Na dodatek tak pięknie wyglądacie (cała trójeczka) :)))
W ogóle wszystkie foteczki są śliczne, ale "języczki" Twoich mężczyzn biją reszte ;)))
 
reklama
Confi super to zdjęcie gdzie twoi panowie śpią :-D a to nad morzem pozazdrościć nam z dolnego śląska:sorry2:


no dokladnie :))) Tymbardziej, że u nas pogoda "pod psem" (wiecznie pochmurno,a jak juz sie zacznie wypogadzac, to po kilku godzinach lunie deszczem,ehhh)
Kasiu - a gdzie dokładnie mieszkasz??
 
Do góry