reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

reklama
teraz chyba fotki beda
 

Załączniki

  • CIMG0302.jpg
    CIMG0302.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 55
  • CIMG0370.jpg
    CIMG0370.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 52
  • CIMG0458.jpg
    CIMG0458.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 59
Confi
Ja też Ci zazdroszczę :sorry2::sorry2::sorry2:
I to bardzo.
Chyba nie wytrzymam i pojadę nidługo do Gdańska (mój mąż ma w Gdańsku służbowe mieszkanie które obecnie stoi puste, bo samolot jest w remoncie i oni mają wolne. Może kojarzysz Matarnię niedaleko lotniska tuż przed lasem ?)
Damianek prezentuje się w tym ubranku bombowo :tak:
I faktycznie buźka gładka.
Chociaż, mojej córci na powietrzu też bardzo łagodnieje :blink:
 
Confi- Miejsce zamieszkania masz suuuper:-). Pocieszam się , że za tydzień tez będę nad morzem:tak:.Co prawda krotko bo tylko 6 dni:-(ale dobre i to. Mam nadzieję, ze pogoda w Trójmieście sie utrzyma i tez troszkę ze słonka skorzystamy. Zdjęcia ekstra, Damianek rosnie jak na drożdżach a mamusia...miodzio;-).
Martalis-Chłopaki bombowe.Widzę, ze nie jestem sama w"męskim świecie"(trzech mężczyzn i ja:baffled:)
Słonko- Mam to smo. Mieszkamy z 90 letnią babcią mojego M.Jak widzi, jak ubieram Filipa to kazanie za kazaniem.A ja to mam w .....Niech sobie gada.Lepiej jak troszke zmarznie niż ma sie przegrzać(dzieciaczki do roku maja bardzo słabą termoregulację).Już raz za radą ic ibabć ubrałam go"jak należy",skonczyło sie potówkami od szyi w dół.Dziekuje bardzo.Kazda mama ma swój rozum i wie co dla jej dziecka najlepsze:-).Natomiast wyrazenia"bo my kiedyś...-DO LAMUSA.
 
Jeszcze ostatnie fotki moich ciapków:
 

Załączniki

  • IMGP5522 [MiniFoto].jpg
    IMGP5522 [MiniFoto].jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 57
  • IMGP5546 [MiniFoto].jpg
    IMGP5546 [MiniFoto].jpg
    57,4 KB · Wyświetleń: 67
  • IMGP5541 [MiniFoto] (1).jpg
    IMGP5541 [MiniFoto] (1).jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 59
Slonko ja z racji miejsca zamieszkania przyzwyczajam Damiana do wiatru bo tu wieje bardzo często a nie chce by za każdym razem jak wyjdę na spacer to mały wracał z przeziębieniem. jak na dworze jest ok 20 stopni to zakładam małemu pod spód body z krótkim rękawem, na wierzch bawełniana bluzkę z długim i pod spodenki nie zakładam rajstopek ani półśpiochów tylko skarpetki i buciki. Czapeczkę ma zawsze i na wszelki wypadek w torbie mam dodatkowa bluzę . Zawsze biore ze sobą pieluchę flanelową i jak mocno wieje to zasłaniam wlot do budki by nie zatykało mi dziecka;-)
zawsze tez sprawdzam czy nie jest mu za chłodno dotykając kark, nigdy rączek bo te często sa chłodne,ale jak są za zimne to zakładam mu niedrapki. Wydaje mi się ze nie jest aż tak strasznie ;-) Marcina mama wytrzymała bez lamentowania :-p

Krystyna...hmmm powrót do figury...no może powolutku. mam do zrzucenia jeszcze 10 kilo bym była zadowolona a 12 bym była szczęśliwa. Ale dziękuję, bo faktycznie w porównaniu do tego co było po powrocie ze szpitala to jest mnie dużo mniej ;-)

Moniqsan oczywicie ,ze kojarzę :tak: wpadaj do Gdańska to pojdziemy na kawkę :-) i pogadamy o krostach naszych pociech. Damianowi tez na dworze łagodnieją te zmiany ,ale wczoraj i bez tego miał ładniejszą buźke niż zwykle ...Bambino
wymiata :-)

mamamatysia kochana nie chcę Cie martwić ,ale dziś jest marnie, mglisto , pochmurno i chodno. mam nadzieje ze jak przyjedziesz to będzie lepiej bo na razie tylko wczoraj pogoda była znośna ...
dziękuję za komplementy w imieniu synka swego :-)



 
no tak confi - Ty chyba specjalnie "dla mnie" wstawilaś "morzowe"fotki:-p:-D
Kurcze.. ja tez widze poprawe w figurce:tak: - super!! (ja zdecydowanie wygladam gorzej). A Damianek sama słodycz (przypominam mamom majacym córeczki, że Damianek jest już "zajęty" ;-):-D).
A Twoj M jaki szczypior!!! Szok!!! Nie wystawiaj go za mocno na wiatr, bo jeszcze go gdzies zawieje ;-):-D

martalis - nareszcie jakies foteczki!!! ślicznych masz Synków!!! :-):-):-)

imagination - ciągle się "dziwię" jak takie Maleństwo może byc aż tak mocno podobne do Rodziców (taki Wasz mix):tak::-) slodki!!! a fotki super!!! proszę o wiecej :-D
A języczek Tomusia jest boski!!

m&m's - jaaaa ależ ślicznotka z tej Twojej Majeczki :-D
Patrząc na te foteczki w sukieniusi - ja tez juz przygotowałam mojej kiece na wizytę u dziadków :tak::-D

mamamatysia - urocze są te foteczki (szczegolnie jak obaj Synkowie leza na macie) - piękna braterska więź :tak::-)
 
reklama
Dziewczynki nie bedę się rozdrabniać, tylko napiszę, że Wasze dzieciaczki są wspaniałe, każde z osobna i wszystkie na raz!!! Aż dziwię sie, ze takie cuda rosły w naszych brzuszkach:-D
imagination - ciągle się "dziwię" jak takie Maleństwo może byc aż tak mocno podobne do Rodziców (taki Wasz mix):tak::-) slodki!!! a fotki super!!! proszę o wiecej :-D
A języczek Tomusia jest boski!!
Najbardziej podobny jest do tatusia, do mnie mniej. Kocham ten jęzorek jak nie wiem, a jak On lubi jak Go w usteczka całuję, juz nieraz wystawiał języczek, jakby chciał dać buzi z języczkiem:-)

imagination a ja te zdjęcia już wszystkie widziałam...jakieś nowe poproszę :tak:
Kochana pięknie wygladasz :-) Damianek też cudny!!!
I zgodnie z życzeniem nowe foteczki:
 
Do góry