reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

reklama
Confi, na przedostatnim zdjęciu wyglądasz super. Tak młodo jak dziewczynka. I powiedz gdzie zgubiłaś te czarne włoski?:-)

Moniqsan, Malutka w tej czapeczce wygląda mega pociesznie.:-)

Aneteczka, Miłoszek na ostatnim zdjęciu ma taką minę myśliciela.;-)

K.M, wszyscy komplementują figurę (oczywiście super), ale jaki uśmiech na tym zdjęciu!! śliczne!:tak:
 
m&m's zgadzam się z Tobą, to czapeczki z morthercare, mam ich aż 6 i jak założe to sama się śmieję. Wygląda w nich tak pierdołkowato :-D:-D:-D

Twoja Majeczka jest śliczna, a w tej sukience to już w ogóle cud malina. Też bym chciała żeby moja mogła założyć sukieneczkę i tak słodko wyglądać :tak:
 
widzę nowy wątek fotkowy Maluszków;-)
Wszystkie Maleństwa są przesliczne, przecudne itd.itp.:-D:tak:
Tak więc podziele się z Wami Tomusiem i ja:-)
Fotki są od porodu do dnia dzisiejszego - zresztą są daty;-)
 
m&m's jak słodko majka wygląda w tej sukienusi ...cudko :-)

imagination a ja te zdjęcia już wszystkie widziałam...jakieś nowe poproszę :tak:

a ja znów zmuszona jestem Was dobić zdjęciami...byliśmy dziś na wycieczce w Krynicy Morskiej...pogoda była cudowna :tak:
 

Załączniki

  • dziubuś na wydmach.jpg
    dziubuś na wydmach.jpg
    46,3 KB · Wyświetleń: 102
  • ja i dziubuś.jpg
    ja i dziubuś.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 92
  • z teściową.jpg
    z teściową.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 125
  • uśmieszek.jpg
    uśmieszek.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 92
  • my.jpg
    my.jpg
    42,3 KB · Wyświetleń: 105
Ostatnia edycja:
reklama
a ja znów zmuszona jestem Was dobić zdjęciami...byliśmy dziś na wycieczce w Krynicy Morskiej...pogoda była cudowna :tak:
Absolutnie dobilas! Ja wlasnie mniej-wiecej o tej porze, w zeszlym roku bylam w Krynicy na wakacjach! :dry:
Ja bym sie bala tak Julke ubrac, ale nie, ze Ty zle robisz, to poprostu ja tak panikuje :-D Przez moja matke, ktora ciagle chodzi i powtarza jaka to Julcia jest jeszcze malutka! Wczoraj pierwszy raz ja ubralam w krotki rekawek i spodenki.

Jak szlismy na spacer, to wial wiatr. Fakt mocno. Tylko, ze my wozek ubralismy w ten wierzchni spiworek (wiecie o co chodzi), wiec niewiele wialo malej... Ile ja sie nasluchalam! Zeby pieluche na buzie, zeby gaze na bude od wozka, zeby wiatr w twarz nie wial!
Jakby zobaczyla zdjecia twojego Damianka, to by zawalu dostala :-D

Kurcze zazdroszcze Ci miejsca zamieszkania! Uwielbiam morze! :rolleyes2:
 
Do góry