reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

Dziewczynki mój Szymek właśnie zrobił kupkę, żółtą, ale luźniejszą i zastanawiam sie czy to normalne? w ogóle czy jak dziecię ma biegunke to boli brzuszek? glupie wiem, ale ja mam jakies obawy, paranoje:-(

jak Radek taką pierwszą zrobił to przewertowałam cały internet bo myślałam, że coś z nim nie tak. Także całkowicie normalne są Twoje niepokoje Justyś ;)
 
reklama
moja starsza córka miała skaze białkową i miała krostki na policzkach i rączkach raczej wszystkie jednakowe a potówki są różnej wielkości i w różnych miejscach przegrzanych tak mi się wydaje :)
 
potówki to czerwone kosteczki różnych rozmiarów i są wyczuwalne przy dotyku, jak przejedziesz ręką to czuć taki "grysik"
 
moja starsza córka miała skaze białkową i miała krostki na policzkach i rączkach raczej wszystkie jednakowe a potówki są różnej wielkości i w różnych miejscach przegrzanych tak mi się wydaje :)

mama jak można pozbyć się tych krostek od skazy białkowej, czy raczej one nie znikną?
 
raczej nie znikną , jak Paula była starsza tak że nie jadła już tylko mleka to bledły a jak zjadła jajka albo biały ser to wychodziły na nowo
 
Mamy pierwszą chorobę Majeczki-chore uszka:((.Tak płakała biedna całą noc i ranek a ja z Nią, że dziś jechaliśmy bez rejestracji do lekarza. Udało się Ją przyjąć i pani doktor po zbadaniu zaglądnęła też do uszek,oba czerwone. Mam nadzieję, że to dobra diagnoza i że ten płacz to rzeczywiście przez uszka.Nic tak nie dołuje jak choroba maluszka i świadomość że nic z tym zrobić nie można:-(.Dostaliśmy kropelki i coś przeciwbólowego.
 
Niki zdrówka dla Majeczki:-).
Kurcze ja to nie wiem, jak ci lekarze u takich maluchów wiedzą, co im dolega.
My odebraliśmy wyniki moczu i wyszły w normie i nie było nic, że jest flora bakteryjna a w posiewie jakieś bakterie wyszły ale nie zaznaczyli na co są czułe i nie wiem, czy stężenie tych bakterii jest w normie czy nie? Chyba mocz do posiewu był zanieczyszczony ale ja nie wiem jak pobrać Małemu do pojemniczka, żeby sterylnie to było. Przykleiłam mu woreczek i tak za pierwszym razem się odkleił. Masakra. A lekarka kazała na wizytę jak szczepić będziemy przyjść z wynikami i ma dać skierowanie do urologa. A wizyta za dwa tygodnie dopiero.
 
reklama
zniknie alergen znikną krostki po jakimś czasie:-p
a skaza nie musi być na całe życie (nam lekarze mówili że nie zniknie) a mój Jakub wyrósł ze skazy w wieku ok 4 lat. Straszyli nas nawet astmą, bo jak miał 4 mce to miał obturacyjne zap płuc i leżeliśmy w szpitalu- łażenie po specjalistach- tylko jedna mądra p.dr powiedziała że to minie i minęło.
 
Ostatnia edycja:
Do góry