reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

fajny my mamy mate ale Igor nią zainteresowany nie jest:tak:

My tez mamy mate, ale Asia tez ma ja w nosie :-D za to stojak to strzal w dziesiatke - patrzy sie na grzechotki, chichra sie i probuje lapac i dlugo pod nim wytrzymuje :tak:

no dobrze to sie chwale;-)

ciuszki super!!! Jutro wybieram sie z tym moim guzem do lekarza jak bedzie miejsce, a potem skocze tez na zakupki bo bluzeczki nam sie koncza :sorry2: Ale niestety nie dane mi sa takie wyprzedaze jak u Was :-(
 
reklama
cudne te wyprzedazowe łupy ;-)

a ja wlasnie(a raczej moj kregoslup) doroslam do husty.... moglybyscie mi cos sprawdzonego polecic?

i druga sprawa...... szukam na allegro karuzeli do lozeczka.... moze macie jakies warte polecenia?

z gory dzieki :tak:
 
cudne te wyprzedazowe łupy ;-)

a ja wlasnie(a raczej moj kregoslup) doroslam do husty.... moglybyscie mi cos sprawdzonego polecic?

i druga sprawa...... szukam na allegro karuzeli do lozeczka.... moze macie jakies warte polecenia?

z gory dzieki :tak:

Moja szaleje za ta:
Karuzela Marzeń Bright Starts | Zabawa | Karuzele | Sklep.BabyOnline.pl - mama tata dziecko

Jesli chodzi o chuste to mam elastyczna (bo latwiejsza na poczatek) LennyLamb. O taka:
Chusta do noszenia dzieci, elastyczna - Sugilit - rozmiar L - LennyLamb.com

Z jednej jak i z dugiej rzeczy jestem baaardzo zadowolona :tak:
 
jesli chodzi o karuzele ja mam fisher price i mala ja uwielbia
[ame=http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-K3799-Fisher-Rainforest-Mobile/dp/B000JIHP88]Fisher Price Rainforest Mobile: Amazon.co.uk: Baby[/ame]
 
No to i ja zamieszczam moje wczorajsze zakupy z wyprzedazy:) Jeszcze w tyg. sie wybiore jak bedzie mniej ludzi bo jak pisalam wczoraj bylam tylko w jednym sklepie.
 

Załączniki

  • IMG_6166.jpg
    IMG_6166.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 18
  • IMG_6167.jpg
    IMG_6167.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 21
  • IMG_6168.jpg
    IMG_6168.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 21
  • IMG_6169.jpg
    IMG_6169.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_6170.jpg
    IMG_6170.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 21
Ale kochane szalejecie z tymi zakupkami:tak:

A nam prezent swiateczny nie doszedl do Julka (babka pomylila paczki) i musielismy na szybko szukac jakis grzechotek:szok: Dobrze ze to nie dla Zuzi bo by byl problem czemu Mikolaj sie pomylil:-D

Mam pytanie do Was. Wiem ze duzo kupilo lozeczka turystycze, jak przymocowaliscie karuzele do nich?? My mamy tak prowizyrycznie na sznurkach:baffled: ale zbyt efektownie to nie wyglada:confused:
 
No to i ja zamieszczam moje wczorajsze zakupy z wyprzedazy:) Jeszcze w tyg. sie wybiore jak bedzie mniej ludzi bo jak pisalam wczoraj bylam tylko w jednym sklepie.
śliczne ja też chcę:-(do nexta

Moja szaleje za ta:
Karuzela Marzeń Bright Starts | Zabawa | Karuzele | Sklep.BabyOnline.pl - mama tata dziecko

Jesli chodzi o chuste to mam elastyczna (bo latwiejsza na poczatek) LennyLamb. O taka:
Chusta do noszenia dzieci, elastyczna - Sugilit - rozmiar L - LennyLamb.com

Z jednej jak i z dugiej rzeczy jestem baaardzo zadowolona :tak:
dziunka ty nawet nie wiesz ile ja się tej karuzeli naszukałam bo widziałam ją na allegro ale używaną i cena była taka jak w tym sklepie co ty link podałaś a czy mogła byś napisać jak się ją montuje??
 
Laseczki
Tutaj istne szaleństwo zakupowe zapanowało z racji poświątecznych przecen :szok::-D
Moja Sonia już ledwo mieści się w rozmiar 0-3 m-ce więc wykorzystałam sytuację i obkupiłam się na maxa dzisiaj:tak: Zaatakowałam Dunnes'a i Next'a :tak:
Kupiłam dosłownie wszystko czego potrzebuję tzn od body, przez pajacyki, spodenki, jeansy, spódniczke, bluzeczki, kurteczke, - wszystko dobrej jakości a w cenach 50% niższych :-)
Jestem zwrata i gotowa - jutro zabieram sie za odmetkowywanie i pranie no i fotki wam wkleje :tak:
 
reklama
DZIEWCZYNY ALE JA WAM ZAZDROSZCZĘ TYCH WYPRZEDAŻY:-:)-:)-:)-( POCHWALCIE SIĘ CO KUPIŁYŚCIE!!!!
CO DO ROZMIARÓW CIUSZKÓW TO JA TEŻ BĘDĘ POWOLI PRZECHODZIĆ NA 3-6 M-CY BO TE NA 0-3 MA W SAM RAZ A Z NIEKTÓRYCH FIRM TO NAWET ZA MAŁE:tak:

REWELACYJNA JEST TA HUŚTAWKA TYLKO SZKODA ŻE DO 9 KG
ja myslę, ze do 9 kg wystarczy spokojnie. 10 kg maluch to już raczkkuje raczej i nie będzie chciał w leżaczku leżeć.Mój 2 latek wazy 14 a jest wyjątkowo wyrośniętym chłopcem

cudne te wyprzedazowe łupy ;-)

a ja wlasnie(a raczej moj kregoslup) doroslam do husty.... moglybyscie mi cos sprawdzonego polecic?

i druga sprawa...... szukam na allegro karuzeli do lozeczka.... moze macie jakies warte polecenia?

z gory dzieki :tak:
ja chuste mam lnianą WOMBATI ale cięzko mi ja platać ale będę kupowac teraz na dniach elastyczną. Z tym, ze nie żadną firmówkę. Kupie polska na allegro. Myslałam o czymś takim
Pentelka Chusta elastyczna CZEKOLADKA TANIO! 58cm (862410014) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry