reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co dziwnego wlasnie zjadlas :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

kruszki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2011
Postów
1 306
Miasto
West Yorkshire UK
wiec moze opisujmy nasze smaczki :)ja wlasnie zjadlam lasagne i zagryze jabluszkiem :) smacznego dziewczyny :)


i przepisy !!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aż tak źle to ja nie mam:D Zjadłam banana, bo rzeczywiście czesto odczuwam głód;) I pragnienie mam o wiele większe...
 
zawsze się obawiałam jakie dziwności będę jeść w ciąży, bo zawsze lubiłam, jabłko z paluszkami słonymi albo po rybie zjesc czekoladke, albo chipsy z czekoladą, ogórki kiszone i w ogole wszystko (pizza, gyros, frytki, pierogi, ryba po grecku, krokiety itp.) popijam mlekiem...ale żadnych nowych udziwnień nie zaobserwowalam...jeszcze:-D
 
Ja smaków nie miałam żadnych ostatnio i teraz tez się nie zapowiada. A ni więcej ani mniej jem tak samo i to samo ;-)
Nawet te smaki ciążowe uznałam za mit :-D
 
ja też smaków jakichś specjalnych nie mam, jedyne co to odrzuca mnie od niektórych rzeczy, np od wędlin, ciągle kanapki z serem, ale myślę że na jakieś zachcianki to dopiero przyjdzie czas. ciekawa jestem jak będzie z potrawami wigilijnymi, zy wszystko będzie mi smakowało tak jak zawsze
 
Ciania u mnie to samo. Nawet jak mam na coś ochotę czego nie ma w domu trudno.... przejdzie. Ale to bez znaczenia czy w ciąży czy nie :-)
 
kakakarolina, Ciania - u mnie tak samo :)
W poprzednich ciążach też nie miałam "zachcianek", jedyny odmienny objaw to to że drażnią mnie różne zapachy.
Ale apetycik dopisuje!!
 
Mnie odrzucilo praktycznie od wszystkiego, od coli ktora mi pomagala, wymiotuje nawet po zwyklej herbacie. teraz zmiksowalam 2 jablka i banana, zobaczymy, ale pewnie za jakies 30 minut albo i wczesniej... blee. Trzymajcie sie i objadajcie!
 
reklama
no ja staram sie miec w domu na co mam ochote, w granicach rozsadku oczywiscie, jak czuje ssanie na cos kalorycznego i niezdrowego to chwytam owoc, rano jest tragedia ciagle, sniadanie moge zjesc 12 lub pozniej :/ kawa odrzuca
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry