• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: mira_cle
  • Sortuj według data
  1. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Smacznego 😋 U mnie trochę mniej mdłości, ale za to zmęczenie ekstremalne, do południa jestem w stanie coś robić a potem dętka. I coraz częściej czuję głód 🤤😅
  2. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Jeny a ja w drugą stronę. W dwa tygodnie spadłam 3kg przez to niejedzenie 😟Wszystko mam luźniejsze, chociaż pod koniec dnia w brzuch zaczynają spodnie cisnąć, bo chodzę w większości w jeansach
  3. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja dziś liczę na lepszy dzień bo nawet śniadanie zjadłam 🤭 wykończą mnie te mdłości. A dziś w nocy obudziłam się o 2 i do 5 nie mogłam spać, także póki co świetnie się bawię 😂 Tak, myślę że powoli trzeba będzie myśleć o wątku prywatnym
  4. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Super! Niech rośnie zdrowo 🥹 Ja jak mam dzień mdłości to nie wchodzi nic, tak jak dziś, pół dnia przespałam a jak nie śpię to się męczę, od wszystkiego mnie odrzuca. Chudnę też z tego powodu, bo ciągnie się to już 3 tygodnie, jedynie co to już ciężko wciągnąć brzuch, ale po ciuchach czuje że...
  5. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Hej hej! Jestem po dzisiejszej wizycie. Wszystko wygląda w porządku, dwa serduszka, maluchy mają po 1cm. Następna wizyta 19.05, wyszłam z listą badań i zwolnieniem. Chyba w końcu zeszło ze mnie to całe ciśnienie i zaczynam się naprawdę cieszyć, a nie tylko martwić 🥹
  6. mira_cle

    Kwiecień plecień, bo przeplata - betę, test ciążowy i owulaka 🌷🐣

    To ja chciałabym bardzo podziękować za mistrzowskie poprowadzenie kresek, które to okazały się dla mnie tymi szczęśliwymi, a także wszystkim Wam za wsparcie i dobrą radę 🤍 Zabieram moje kurczaczki na przyszłe mamy, choć nie ukrywam, że chętnie czasem zerknę na majowy ul i Wasze postępy 🐝 życzę...
  7. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Mnie od kawy totalnie odrzuciło, chociaż na mnie kawa nigdy nie działała pobudzająco to lubiłam się napić
  8. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Hejka, mi przełożyli wizytę z dziś na jutro, więc jeszcze dodatkowy dzień czekania 😵‍💫 U mnie też w kratkę, ale z przewagą tych gorszych dni. Trzymaj się 🫂
  9. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Jeju wszystko na raz, trzymaj się dzielnie i zdrówka ❤️
  10. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    No i pocieszyła 🤣🤣
  11. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja nie mam smaka na nic, wszystko mnie odrzuca, wmuszam w siebie żeby zjeść cokolwiek, ale raczej są to jakieś słone paluszki albo owoce. Nie gotuję bo też nie daję rady 🙈 dziewczyny z doświadczeniem - kiedy to przechodzi?
  12. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja jeszcze skorzystam ze spokoju w domu, bo póki co na pokładzie nie mam żadnego dzieciaczka. Ja też się mega stresuje w pracy mówić, ale bardziej z obawy że coś pójdzie nie tak i wrócę za niedługo do tych ludzi. Strasznie się boję tych następnych tygodni niepewności
  13. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja weekend jest jeszcze spoko, jak mogę się wyspać, ale w tygodniu jak wstaje na rano, to ledwo żyję i mdłości są większe. Ja czekam na wizytę serduszkową i jak wszystko będzie ok, to chyba od mają zwolnienie biorę, bo tak mi też lekarz mówił, że poleca iść od razu.
  14. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Bardzo mi przykro, trzymaj się 🫂
  15. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja to chyba będę leżeć, przychodziłam z pracy w tym tygodniu i byłam dętka, muszę odpocząć 😵‍💫 czekam na ten wtorek jak na zbawienie, tak się stresuje przed tą wizytą serduszkową. Ale przez te mdłości i zmęczenie wierzę że jest git 😁
  16. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja chuda nie jestem, więc od razu widać nie będzie. Ale czuję ucisk w jeansach więc chyba coś się dzieje 🤣
  17. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja zazdroszczę Wam, haha 🤣 ja dziś 6+4 a już drugi tydzień mdłości, a od tygodnia jem tyle co nic. Jak troche przechodzi to wciskam w siebie jakies sucharki, owoce albo kromkę chleba. Nic co śmierdzi, albo pachnie bardziej intensywnie niż jogurt 🙈 naprawdę nie myślałam, że to aż taki hardcore
  18. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    No to idziemy razem! 😃
  19. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    O dziękuję za polecajki, spróbuje, bo przecież można zwariować! 🤢
  20. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    O dziękuję, wypróbuję, masz jakąś konkretną do polecenia? W tygodniu średnio z drzemkami, ale przez weekend nadrabiam, aż mam wyrzuty sumienia, bo ja jestem człowiek co na tyłku nie usiedzi 😂
  21. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Jak tam się czujecie dziewczyny? Ja mam dalej masakrę, niby nie wymiotuję, ale mdło tak ze od tygodnia niewiele co jem. Zmęczona jestem mega, a w nocy nie mogę spać 🙈 dajcie znać jak u Was
  22. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    U mnie objawy nie ustępują, całe dnie nie mogę jeść, bo mnie mdli, a jak coś mocniejszego poczuje to od razu mi niedobrze 🤢 Ja mam kolejną wizytę 28.04 @kropka. Witamy! 🤞🏼🥰
  23. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    No to czekamy na wyniki! Daj znać koniecznie 🤞🏼
  24. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja od ovitrelle, po owulacji biorę proga, takie były założenia stymulacji. I teraz cały czas kontynuuję, bo tak mi kazał lekarz
  25. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Cudownie!
  26. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Łączę się w bólu, ja kończę 6 tydzień i od wczoraj ledwo zipie. Wczoraj mój otworzył garnek ze swoim obiadem a ja miałam w tył zwrot i do toalety. Trzymaj sie!
  27. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Powodzenia! Czekamy na dobre wiadomości 🤞🏼 Ja od wczoraj wieczora mam masakrę, po każdym zapachu mnie muli. Od rana też jak tylko wstałam to walczę ze sobą 🤢 czuję się paskudnie
  28. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja rano wstaje jak na kacu, potem jest ok, ale popołudniu znów wracają nudności. I po co niektórym jedzeniu też mi niedobrze. Póki co bez wymiotów, ale już nie raz walczyłam z 🤮
  29. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ooo małosolne to złoto. Ja już drugi raz jak zjadłam drugie śniadanie i żołądek wariuje, muszę wyczaić co mi nie pasuje 🤔 ale nie jem nic nowego
  30. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    No jeszcze to do mnie nie dochodzi, ale oby wszystko było ok 🤍 Ojej to niedobrze. Ja na początku też czułam się jakbym była chora, ale to takie bardziej osłabienie, gardło mnie nie bolało. Daj znać czym będziesz się leczyć no i oczywiście zdrówka Ci życzę 🫂
Wróć
Do góry