reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania - jakie i kiedy?

ANIK jak ja sie denerwuje! Zaraz zadzwonie czy juz sa te wyniki,chociaz nie,dopiero pewnie kolo 16 ktos tam bedzie. Dzis poszlam do siebie na usg,bylam umowiona na 11:10 a weszlam 11:14 i ten dran mnie nie przyjal. Jestem wsciekla. Kazal mi przyjsc za tydzien,wiec chyba sobie odpuszcze,bo i tak mam za soba dokladniejsze badanko.
 
reklama
MONIA, DAJ ZNAĆ KONIECZNIE JAK BĘDĄ WYNIKI, CZEKAMY! Ja jestem pewna, że wszystko będzie w porządku, więc głowa do góry! :) Napisz mi wszystkie parametry z badania to porównamy. I nie martw się proszę!
 
Mialam dzisiaj jednak test potrojny.  Jednak robia go tutaj standardowo. Usg jest w porzadku , czekam teraz na wyniki badania krwi. Dzidzius sliczny.Chyba spal bo malo sie ruszal i musilismy go troszke zachecic do popisow- smmiech mamy to najlepsza pobudka. Widzialam malenki nosek, usteczka i raczki z paluszkami:D
Anik  Pani mowila ze rzeczywiscie chlopcy sa mniej ruchliwi niz dziewczynki. U mnie taki spioch ze chyba bedzie chlopczyk. Jak wroce z pracy poprosze meza zeby wkleil zdjecia z usg. Nastepne usg w 20 tyg-moze wtedy zobaczymy kto zamieszkuje w moim brzuszku.
 
Kati, bardzo się cieszę, że wszystko jest w porządku i wiem jak się czujesz po badaniu, bo jest to coś wspaniałego i pięknego widzieć swoją malutką dzidzię. Czekamy na zdjęcia:)
 
reklama
Mam pytanie czy w I trymestrze szyjka macicy tez moze sie zaczac rozwierac przedwczesnie?? bo czsem( od kiedy biore luteine) mam taki wodnisty sluz.... a pzeczytalam ze moze to byc objawem wlasnie rozszerzajacej sie szyjki.... znow sie wystraszylam....
przepraszam wogole ze wam tu watek zasmieam :(:( mam nadzieje ze ktoras z was cos wie na ten temat!!
aha luteine biore dopochwowo!!
 
Do góry