• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Co nowego w buteleczce i w miseczce...

reklama
Kasiad: Milenka już tylko butelkowa :zawstydzona/y:
Kontrowersyjna sprawa z tym glutenem, dlatego poczekam na zalecenie pediatry żeby podać, na razie i tak mam całą szufladę słoiczków z nowościami które sobie czekają na swoją kolej :happy2:
 
Ja dzisiaj eksperymentalnie dałam małej misiowy ogródek na mleku modyfikowanym, wyszło cos takiego jak kaszka ryżowa tylko o smaku ziemniaka z dynią, małej smakowało.
 
Kontrowersyjna sprawa z tym glutenem, dlatego poczekam na zalecenie pediatry żeby podać, na razie i tak mam całą szufladę słoiczków z nowościami które sobie czekają na swoją kolej :happy2:
Joasiek jeżeli twój pediatra jest na bieżąco, to rzeczywiście warto się poradzić, ale ja trafiłam na taką, która jest 100 lat za murzynami:tak:Na szczęscie w przychodni są jeszcze dwie inne.
 
W "Mam dziecko" i "Twoje dziecko"...

O właśnie przypomniało mi się o co miałam zapytać;-) Ponieważ obecnie nie ma mnie w Polsce i nie wiem co tam za bardzo w trawie piszczy jeżeli chodzi o tematy Malusińskich, to chciałam sobie zaprenumerować jakieś gazetki. Jakie poleciłybyście? Takie które są naprawdę warte i godne uwagi. Bo nie chciałabym gazety, która by tylko skupiała uwagę na reklamach najnowszych produktów:-p
 
reklama
Ja nie mogę nic konkretnego polecić, bo kupuję je sporadycznie i całkiem przypadkowo jeśli chodzi o tytuł, bardziej dla dodatków, które mnie akurat interesują.
Zresztą uważam, że największą kopalnią wiedzy na ten jak i na inne tematy jest Internet :-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry