reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Ja mierze po kazdym posilku jem bardzo male porcje wiec znacznie czesciej staram sie cos zjesc czasem nawet co h. Mierze tez czesto dlatego ze jeszcze nie wiem do konca co mi podnosi cukier. I mimo ze czesto jem to mi ketony wychodza i to duze.

Dzisiaj kupilam bulke orkiszowa w biedronce ktoras testowala? I chleb 7 ziaren, zobaczymy co będzie...

Dzisiaj obiadek u rodzicow, wszyscy najedzeni ciadyo pachnie a mi az kiszki skreca :/ ziemniaki moge jesc po obiedzie 116 ufff
Słyszałam, że diabetycy chwalą sobie ten chleb 7 ziaren. Mi niestety podnosił cukier, a szczególnie, gdy już trochę poleżał.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja właśnie zjadłam kolacje: grahamka z serem żółtym i łyżka żurawiny. Zobaczymy czy znów mi się podniesie cukier o tej porze do 124 lub 134. Dzisiaj czułam się głodna jedynie przez to, że za mało zjadłam na obiad. Teściowa przygotowała zupę dyniowa a nie wiedziałam z czego ona jest. Dorzuciła tam migdały i łyżeczkę śmietany. Nie chce przekroczyć normy.
 
W tym tyg to ciagle jestem glodnana poczatku bylo fajnie nawet sie zmuszalam a teraz masakra jakas...mam nadzieje ze to przez to ze corcia zabiera dla siebie wszystko
 
No niestety wczoraj kolacja znów cukier ponad normę - 129. Nie wiem czy to jest wynik do zmartwień. Odłożę trochę węglowodanów i zobaczymy jak dzisiaj wyjdzie. Powoli ogarniam to co mogę jeść i w jakiej ilości, wiec mam czas na coś innego niż ustalanie posiłków na cały dzień.
 
No właśnie nie, bo mi diabetolog zalecił te paski na ketony, aby mi je dał lekarz rodzinny, a on nie ma ich w rejestrze. Musze pójść do ginekologa. Chyba grahamka podnosi mi cukier: po godzinie 133: grahamka z masłem i schabem po krolewsku. Zaraz 2 posiłek i badanie po 1.5 h.
 
Mi graham podnosi cukier, dzisiaj testuje bulke orkiszowa, po sniadaniu 2 jajka na miekko pol bulki orkisz i cwiartce duzej papryki 126, podejrzewam ze przez papryke ale byla tak pyszniutka a ja pozniej nie bylam glodna, ehh zwariowac idzie mam nadzieje ze te 11-13 tyg szybko zleci bo juz sily mi brakuje, ze slodyczami nie mam problemu nie wolno i koniec ale to ciagle bycie glodna ehhh

Ale si mloda wczoraj rozpychala, po lewej stronie chyba cala pupke wystawila
 
reklama
Kliska ladne imie ;) a u ciebie ktory tydz bo nje pamietam, no czasem te kopniaki sa bolesne ;) uwielbiam jak sie rusza ale wolalabym juz zeby byla po tej stronie i koniec z ta dieta, wiadomo ze nie wszystko bedzie dozwolone ale przynajmniej koniec z kluciem i takim pilnowaniem sie

Zjadlam troche rosolu i cukier tylko 95 z makaronem, a spagetti mi tak wywalilo???moze to jednak pomidory. Z nowisci zjadlam troszke mniej niz pol bulki drozdzowej z biedronki, takiej pustej kruszobke zostawilam i tez tylko 113 zas po almette mi wywalilo na 141 nabial widocznie tylko wieczorem. Musialam sie pochwalic bo rano to az mi sie plakac chcialo...
 
Do góry