reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Ja około 21 jem kromkę z masłem i wypijam szklanke mleka. Dziś rano 84 . Też muszę sprawdzić z tymi lodami bo mam ochotę [emoji16]
 
reklama
Ja jeszcze nie wiem jaki mam bo dopiero wstałam. U nas dolna norma jest do 3.5 czyli właśnie jakieś 60-63.

Ja czasem jem coś przed spaniem czasem nie i nie zauważyłam żeby to wplywalo na cukier rano.

Dziś się będę objadac plackami ziwmniaczanymi

Macie jakis specjalny przepis na placki? :)
 
Mój przepis to mama [emoji23] ja nie robię bo nie chce mi się nad tarka siedzieć a ona ma maszynkę.

Dziś rano cukier 4.5(81)
A ja sobie Zelmerka zamowilam i juz jedzie do mnie z Polski[emoji16]
U mnie nie ma roznicy czy zjem czy nie zjem przed snem, cukier mam rano.
 
Tarta z kurczakiem, pieczarkami, jogurtem naturalnym i mozzarellą. Cukier po 1h - 99. Więc wrzucam z przepisem :)

Doprawiłam mocniej niż w przepisie. No i dałam całą kulkę mozzarelli :)
IMG_20190330_151121_090.jpeg
Screenshot_2019-03-27-08-48-17.jpeg
Screenshot_2019-03-27-08-48-34.jpeg
Screenshot_2019-03-27-08-48-49.jpeg
 
Cukier po obiedzie 8.3 po 1h a po2h 9.5 :/ poszła insulina zobaczymy czy spadnie.

A jadłam kurczaka z serem i raptem garstke frytek.

Źle mi :(
 
reklama
Do góry