reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Ja dziś 24+4, jaki macie glukometr? To prawda ze tw z diagnostic zawyzaja wynik? Bo taki właśnie mam i zastanawiam się nad kupnem nowego.
 
reklama
Ja mam Abra. Mówię na niego abra-kadabra, bo mu nie do końca wierzyłam, ale zrobiłam porównanie z wynikami w porządnym labie i jest ok :)

Glukometr do palca pewnie zawsze pokaże Ci troszkę więcej niż wynik z krwi z labu, ale to zdaje się normalne :)
 
Jestem spanikowana, mojego glukometru użyła inna osoba - nie powiedziała a ja się kulam. Może się coś stać?????? :(:(:(
 
Ja zmieniłam bo mnie bolało inaczej. Niby nie ale jest coraz bardziej tempa i jednak krew na niej zostaje.

Wymień igle, nie powinno być problemu
Odrazu wymienilam jak tylko się dowiedziałam. Ale i tak mam stracha żeby się niczym nie zarazić. Chociaż osoba chyba zdrowa...
 
reklama
Jestem spanikowana, mojego glukometru użyła inna osoba - nie powiedziała a ja się kulam. Może się coś stać?????? :(:(:(
Jeśli myślisz o nakłuwaczu, to może się tyle stać, co przy każdym innym kontakcie z cudzą krwią.

Wymieniaj igłę, nie będziesz musiała się stresować i mniejsza szkoda dla palców:)
 
Do góry