reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Po 2 miałam już 98, więc spadł.. Ja pierwsza wizytę mam dopiero za dwa tyg więc muszę czekać i się wszystkiego dowiem. Może niepotrzebnie panikuje jak takie jednorazowe to jest.
Ja idę jutro wiec zapytam i napisze co mój lekarz powiedział o takich jednorazowych skokach. Trzeba po prostu pewnie tych produktów unikać
 
reklama
@Gannka, jak Ci ładnie spadł ten cukier po 2h:)

A co miałaś na obiad, po którym Ci tak podskoczył cukier?
I jak się wtedy czujesz?:)
Zupę klopsowa :D warzywa i puszczone klopsy z mięsa mielonego, teściowa mi dała i chyba była zaklepane maka i śmietana i stąd taki wynik.
Ja się czuję dobrze , nie odczuwam w ogóle tego że mogę mieć jakąś cukrzycę. Mogłabym jeść i jesc. Spać mi się nie chce, no kompletnie nic.
 
To w sumie dobrze, że się dobrze czujesz:)
A przed obiadem nie miałaś za długiej przerwy z jedzeniem?

Możesz czasem dojdziesz czego unikać o będzie dobrze :)
A jak nie, to insulina i też będzie dobrze :)
 
Ja miałam wywoływany w 37+0 ale z trgo co wiem to w Polsce nie wywołują. Dziewczyny mnie poprawia jak trzeba
Mam pytanie jak wyglada poród u kobiet które maja cukrzyce ciążowa ? Czy jest wywoływany wcześniej jak przy cukrzycy normalnej ? Czy jakoś ta końcówka ciąży jest monitorowana ?
 
Ja mam się kłaść na wywołanie po skończonym 38 tc. Jak to wygląda nie wiem dokładnie. W poniedziałek widzę się z położną to dopytam.
 
Zupę klopsowa :D warzywa i puszczone klopsy z mięsa mielonego, teściowa mi dała i chyba była zaklepane maka i śmietana i stąd taki wynik.
Ja się czuję dobrze , nie odczuwam w ogóle tego że mogę mieć jakąś cukrzycę. Mogłabym jeść i jesc. Spać mi się nie chce, no kompletnie nic.
Ja tez się dobrze czuje nie czuje ze jest wysoki
 
W sumie to chyba całkiem nieźle :)

Jak mi wypierdzieli cukier w kosmos, to jestem nie do życia. Rekord chyba zaliczyłam po gotowanych pyzach ziemniaczanych - przez 5 godzin nie miałam siły się podnieść z łóżka, a jak wieczorem doczłapałam się do glukometru, to po tym czasie jeszcze miałam cukier ponad 160. Wolę mie wiedzieć ile w takim razie był 1-2h po jedzeniu.

Po gotowanych ziemniakach też śpię, ale nie aż tak jak po tych pyzach, które mnie totalnie rozwaliły. Ale jeśli jem do tych ziemniaków ogórki kiszone lub kapustę, to już nie mają takiej mocy ;)
 
W sumie to chyba całkiem nieźle :)

Jak mi wypierdzieli cukier w kosmos, to jestem nie do życia. Rekord chyba zaliczyłam po gotowanych pyzach ziemniaczanych - przez 5 godzin nie miałam siły się podnieść z łóżka, a jak wieczorem doczłapałam się do glukometru, to po tym czasie jeszcze miałam cukier ponad 160. Wolę mie wiedzieć ile w takim razie był 1-2h po jedzeniu.

Po gotowanych ziemniakach też śpię, ale nie aż tak jak po tych pyzach, które mnie totalnie rozwaliły. Ale jeśli jem do tych ziemniaków ogórki kiszone lub kapustę, to już nie mają takiej mocy ;)
Zobacz na każdego co innego ;p
U mnie gotowane ziemniaki są ok
 
reklama
Do góry