reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Ennis jakby mieli Cie zostawic, to popros chlopa zeby Ci Twoj chleb kupil. Ewentualnie zapytaj czy szpital nie moze Ci dostarczyc. Jest tyle bezglutenowcow w anglii, ze duze prawdopodobienstwo ze maja na stanie.

Ja wczoraj zjadlam 3 kawalki pizzy i cukier mialam w normie. Wyglada na to ze ta pizze mozna jesc [emoji16]

Co do sprawdzania cukru nadczczo. Ja czasami zapomniam, a tak ogolnie to wstaje, zbieram dziecko i idziemy na dol. Robie jej sniadanie, sobie bubu w paluszek i zaraz tez jem. Tyle ze nasze sniadania sa bardzo proste. Mloda zazwyczaj je tosta, od swieta z drzemem albo nutella. A ja kromke chleba z majonezem. Rano nie mam czasu na gotowanie [emoji51]
 
reklama
Dzisiaj na czczo 95.
Mam pytanie. Jak mierzycie cukier na czczo? Od razu po przebudzeniu, czy przed jedzeniem? Bo zdarza mi się, że wstanę rano i nie jem od razu, tylko ogarniam dzieciaki do szkoły i jem jak odprowadzę ich na przystanek. Wtedy oczywiscie mam wyższy cukier. Jutro mam diabetologa i musze pospisywac wyniki z glukometru a nie wiem które, bo mierzylam i od razu i przed jedzeniem rano.
Ja wstaję o 7 mierzę ciśnienie, cukier, budzę dzieci, biorę euthyrox i o 8 jem śniadanie.
Normalnie idealne śniadanie dla diabetyka, to się popisali.
Ja jak leżałam w szpitalu z cholestazą i na początku dali mi dietę wątrobową, niestety ona wykluczała się z cukrzycową, cukry mi szalały to dali cukrzycową dietę, stwierdzili, że z wątrobą poradzą sobie farmakologicznie a lepiej cukier trzymać pod kontrolą.
 
Ja wstaję o 7 mierzę ciśnienie, cukier, budzę dzieci, biorę euthyrox i o 8 jem śniadanie.

Normalnie idealne śniadanie dla diabetyka, to się popisali.
Ja jak leżałam w szpitalu z cholestazą i na początku dali mi dietę wątrobową, niestety ona wykluczała się z cukrzycową, cukry mi szalały to dali cukrzycową dietę, stwierdzili, że z wątrobą poradzą sobie farmakologicznie a lepiej cukier trzymać pod kontrolą.
To chyba takie standardowe śniadanie w każdym szpitalu tutaj.

A ja teraz jestem tak głodna że bym 3 takie zjadła [emoji85][emoji85]
 
Dzien dobry :) u mnie cukier na czczo 83, po posilkach tez. Wczoraj dojadalismy rzeczy po sobotniej imprezie, wpadlo troche klusek slaskich, ale tez duuuzo zielonego i bylo ok.
 
Niedocukrzenie [emoji23][emoji23][emoji23]
To się hipoglikemia nazywa. Za niski poziom cukru najczęściej u osób na insulinie. Ale to jest problem osób z cukrzyca typu 1 a nie koniec w ciąży na insulinie.
 
reklama
Niedocukrzenie [emoji23][emoji23][emoji23]
To się hipoglikemia nazywa. Za niski poziom cukru najczęściej u osób na insulinie. Ale to jest problem osób z cukrzyca typu 1 a nie koniec w ciąży na insulinie.
U mnie 16+6 (17 tydzień) ale skąd mam wiedzieć czy mam niedocukrzenie? [emoji849]
Dziś pozwoliłam sobie na galaretkę ze śnieżką. Pycha a cukier odkąd biorę insulinę zawsze mam w normie czegokolwiek bym nie zjadła.
20190401_153508.jpeg
 
Do góry