reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

reklama
A nie wiem,czy widziałyście- dość stary,kilkuletni- "Memento"- polecam,też nieźle zakręcony:tak:.No i filmy Darrena Aronofskiego- mocne i dobre.
 
a mnie tak tym paranormalem nakręciłyście że sobie w pt seans zrobiłam i obejrzałam I i II :tak: później do łazienki ciężko było samej iść ale co tam :-p pamiętam że jak oglądałam pierwszy raz jedynke to bałam sie strasznie, myślałam ze to może być prawdziwe nagranie, dopiero jak zobaczyłam że są dwa różne zakończenia to zupełnie inaczej do tych filmów podchodze, ale i tak wrażenie zrobiły niezłe ;-) dziś z małżem oglądamy III .....
 
Po waszych opisach przedwczoraj z małżem obejrzeliśmy "czwarty stopień" i przyznam szczerze, że nie zrobił na mnie jakiegoś wrażenia, lekko nudnawy był prawdę mówiąc :sorry2: jedyne co było troszke przerażające to te nagrania a reszta jakaś taka bez jajec mi się wydała :zawstydzona/y:
 
No ja z małżem oglądałam przedwczoraj tego naznaczonego! I był niezły, choć nie do końca. Nie lubie takich lalek, bardziej boję się jednak duchów :-D ale zakończenie było fajne :tak: nie spodziewałam się! Ale z czystym sumieniem polecam Wam film "dear john" taki lekki film o miłości. Wczoraj oglądałam i strasznie mi się podobał!
 
Co do Naznaczonego,ogladalismy wczoraj.Zaczynal sie ciekawie ale pod koniec ktos mial za duza wyobraznie,troche przesadzone dla Nas:)) z mezem sie smialismy! samiutenka koncowka fajna jak duch udusil ta babeczke,chociaz wiadomo ze 2 czesc bedzie:)
 
A nie wiem,czy widziałyście- dość stary,kilkuletni- "Memento"
widziałam:))) mistrzostwo jak dla mnie. i to zakończenie :szok:z tym, że muszę się przyznać, że na poczatku średnio nadążałam za tym co się dzieje i D. który ten film ze razy oglądał musiał mi tłumaczyć co i jak :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry