• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

reklama
fajna babska książka "przygoda na jedna noc"

198491.jpg

 
Ostatnia edycja:
ja się do "Sali samobójców" już od prawie 2 tyg. zabieram i gdyby nie post KANI to pewnie bym tego fimu nie obejrzała w końcu, gdyż jakoś bardzo sceptycznie do niego nastawiona jestem. A tak jutro seans sobie z D. zrobimy :rofl2:;-)
 
Kania powiem ci jeśli chodzi o ten serial to ja wczoraj oglądałam i ryczałam jak głupia, albo mi hormony szaleją, albo on taki dobry. A to taki typowy babski, o babskich problemach.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry