• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

KANIA widzę, że ostatnio ostro się za oglądanie filmów wzięłaś? ;-)
ja "sali" jeszcze nie obejrzałam :eek: może dzisiaj się uda. Ale to tylko i wyłącznie przez nadmiar pracy br.
 
reklama
...a mi Maks odmówił ściągniecia "sali...":szok::eek::baffled:- powiedział,że reki nie przyłoży do tego:-D,mimo,że mu tłumaczyłąm,że jestem już duża dziewczynka i potrafię wziąć odpowiedzialność za to,co oglądam:-D.Ech,ten mój Maksio i jego radykalne poglądy:rofl2::rolleyes2:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry