reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

reklama
Wolfia u nas podobnie, Filip ma 119cm, waga 22kg, niestety wygląda jakby uciekł żydowi przez ruszt...budowe ciała ma po Tomku, jest cięzki jak nie wiem..A kupno spodni jest u nas masakryczne, a i bluzkę nie łatwo, bo ma długie rece, ciezko nam było kupić mu dobra kurtke, a w zasadzie to nie ma takiej, wszystkie mają za krótkie rękawy...
 
po bilansie 6 latka dopiero :zawstydzona/y:

nie pamietam dokładnie ale cos 130 i 33 kg ma niby y6 kg nadwagi do wzrostu ;-)
eutyrox 12,5 :-:)-:)-((tarczyca)..skierownie do endokrynologa i nefrologa :-(
endo mamy juz 18 lipca a nefro jeszcze mi sie nie udało znalezc
 
A u nas jak zadzwoniłam do przychodni, żeby umówić się na bilans sześciolatka (też spóźniona, bo chyba mnie w maju natchnęło) to mi powiedzieli, że jak idzie do szkoły, to w szkole zrobią we wrześniu.
Także Oliwka nie miała bilansu. A ile waży i mierzy to nie wiem, bo dawno nie sprawdzałam, sprawdzę dopiero jak wrócę do domu w połowie lipca.
 
U nas zrobili nam bilans bo powiedziałam ze ona jest w przedszkolu a tam nie robią ale faktycznie mówili ze w szkole powinni zrobić
 
Gosiu, Emilka spora jest! Zresztą Dominik też :tak:
Oliwka - 130 cm wzrostu, waga 31 kg.
W ten weekend właśnie robiłam przegląd w szafie i ciuchy 134 zostały już nieliczne, zostały głównie 140 i kilka 146.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry