reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

Leilusia jest śliczniutka, zdrowiutka i duża!! Naprawdę nie ma się czym martwić. Mój Staś jak się urodził, to ważył 4070g, później spadł aż do 3600g i już bardzo poważnie się baliśmy, bo lekarz straszył oddziałem dla noworodków, później jak ruszył z kopyta.... to w niecałe dwa tygodnie wrócił do wagi urodzeniowej, teraz zwolnił, ale jest dobrze- waży 5300g i wszyscy jesteśmy zadowoleni.:-)
 
reklama
no macie racje bo jak patrzac calosciowo to od urodzenia przybyla juz 2235 g!!! tylko ze ostatnie tygodnie przybywa mniej ale liczy sie tzw caloksztalt. dzieki!!!
 
Susumali, przecież dzieci rozwijają się skokowo, więc mają prawo raz przybierac mniej raz więcej. Więc wszystko jest u Lailusi w należytym porządku :tak:
 
Fili był dziś ważony u lekarza i przez 3tyg przybrał 800g, teraz waży 5900g. A mierzy 62cm. Jakoś narazie równomiernie rośnie :tak::tak:
 
według moich pomiarów, Tosia ma 62 cm.Ważyć nie wiem ile teraz waży, bo na szczepienie dopiero za 2 tyg idziemy i wtedy się zważymy
 
Milenka dzisiaj była ważona - waży 5570g, ma dzisiaj 2 miesiące i 2 dni. Mierzona będzie podobno następnym razem. Główka mała bo tylko 37,5cm. Przez 2,5 tygodnia przybrała 570g na wadze :happy:
 
Dziś zważyłam Oliwkę w poradni, gdzie byłam robic USG bioderek, waży 6450g. No! Teraz już mi babka nie powie, że za mało przybiera.
 
reklama
Do góry