reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

Nie moglo byc inaczej,tym bardziej,ze miala taka biegunke.Jak wroci do domku szybciutko nadrobi:tak:
.
 
reklama
Zdumiewa mnie to, że lil kate miałaś najmniejszy brzuszek z nas wszystkich, a dzidzię masz teraz największą :confused: :-D
 
wagowo chyba tak:-) Ostatnio ją wazyłam jak miała 6 tyg na szczepieniu- wazyła wtedy 5700. teraz na pewno wazy ponad 6 kg. Tylko mi jej u lekarza nie zmierzyli, wiec nie wiem jaka długa jest. jak samemu można zmierzyć- od którego punktu do którego??
 
No właśnie ja też chciałabym to wiedzieć :happy: Na razie we wzroście małej orientuję się tylko po ubrankach jakie nosi.
 
Od glowki do pupki i potem udo do kolanka i potem od kolanka do stopek. Albo od glowki do tyleczka i wyprostowana nozke :tak: tylko to wszystko takie mniej wiecej :cool2:
 
przy okazji szczepien lekarz tylko zwazyl Laile (niestety nie mierzyl dlugosci i obwodu glowki). Wazy 5400g, czyli przez 3 tygodnie przybyla 500g. nie jest to zbyt duzo, tak jak mi siwe wydawalo, ale lekarz skwitowal to krotkim OK!

wciaz sie nie moge nadziwic ze w pierwszym miesiacu Laila przybyla az okolo 1200g!!!! a teraz mniej wiecej polowe tego na miesiac. coz widocznie kazde dziecko inne ma tempo wzrostu...
ale poki co nie jest zle, wiec nie narzekam....choc troche sie martwie...
 
reklama
susumali nie jest zle 500 gram to tez dobrze:tak: a z tego co widze to Lailusia jest zdrowiutkim dzidziolkiem nieliczac katarku teraz:tak:
 
Do góry