reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się bawia nasze dzieci

przy problemach z myciem głowy mozna tez wyprobowac cos takiego wygladajacego jak rondo od kapelusza. zakłada sie to na głowe i woda nie leci do oczu. kiedys widziałam to w super niani, ale mozna to kupic w sklepach dziecinnych, przynajmniej u nas widziłam
 
reklama
Widzialam takie rondo u nas w sklepie dla dzieci, ale jakos nigdy przez mysl mi nie przeszlo, zeby to kupowac dla mojego czorta, on by sobie nigdy w zyciu nie dal czegos takiego na glowe zalozyc, czapki nie lubi a co topiero takie rondo, ale dla spokojniejszych i grzeczniejszych dzieciach moze sie sprawdzic...
 
ja to rondo tez widzialam w superniani, pozniej moja kumpela kupila z canpol babies ale u nas szukalam i nie widzialam...na allegro tez sie nie spotkalam z tym:no:
ta kumpela faktycznie powiedziala ze jest niezawodne i jej Natalka jest teraz milosniczka kapieli;-):-)

tynka fajne te gabki, chyba tez wezme:tak:
 
Powiem Wam że to rondo miałam już 10 lat temu jak Patrycja była mała i sprawdzało się znakomicie, używała tego chyba do skończenia 5 czy 6-ciu lat. Mam je też teraz dla Marysi ale ona niespecjalnie je lubi więc podczas mycia głowy przeważnie jest wrzask :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
U nas jak narazie nie ma problemu z myciem glowy. Uwielbia bawic sie prysznicem i pomalu przyzwyczajalismy go do plukania glowy prysznicem. Ale glowy nie lubi myc najlepiej jak reka zaslonie mu oczy albo szybko wycieramy wtedy jest o.k. Oczywiscie glowy nie myjemy codziennie bo nie ma takiej potrzeby.;-);-);-)
 
Martuchaa w centrum Gdyni jest kilka sklepów z art.dziecięcymi, z czego jeden naprawdę duży, kupisz tam rondo, gąbkę i co sobie zamarzysz :tak::-D.
 
My mamy rondo (kupiłam w Auchan), jak na razie używałam je 1 raz ale sprawdziło się rewelacyjnie, młoda się cieszyła bo powiedział ze wygląda jak dama i ma piękny kapelusz (młoda uwielbia się stroić i sama sobie mówi ahah :laugh2:)
Jakiś czas mieliśmy jazdy z myciem głowy bo bała sie spływającej wody po twarzy, nie chodziło o oczy tylko o to ze myślała że się utopi. Ale teraz jest o.k. A włoski myjemy góra raz na tydzień, częściej nie trzeba.
 
to na pewno świetny pomysł, sama go wypróbuję.
Moniu a mocno wtedy się zachłysnął?

Dość mocno. Miał problem ze złapaniem oddechu :szok: U niego najgorsze jest to, że podnosi głowę do góry jak mu spłukujemy właski, mimo naszych próśb by pochylił ją do dołu. Jak robił to o co prosiliśmy to było bez problemów z kąpielą i myciem włosków, a od jakiegoś czasu ponownie wrócił do starego swojego zwyczaju i jest makabra. Jak był u teściowej to nie był kąpany. Nie chciałam by teściowa niechcący nie zraziła go do kąpieli jeszcze bardziej. Wczoraj wieczorem wrócił do domu i dziś będzie kąpiel. Wypróbuję ten sposób z ręczniczkiem :tak: Nawet mam takie fajne małe myjki, których nie używamy, a w sam raz wystarczą do zakrycia oczek :tak:;-):-D

Widzialam takie rondo u nas w sklepie dla dzieci, ale jakos nigdy przez mysl mi nie przeszlo, zeby to kupowac dla mojego czorta, on by sobie nigdy w zyciu nie dal czegos takiego na glowe zalozyc, czapki nie lubi a co topiero takie rondo, ale dla spokojniejszych i grzeczniejszych dzieciach moze sie sprawdzic...

U nas jest ten sam problem, więc to rondo się nie sprawdzi :no:
 
reklama
Ja już próbowałam z ręcznikiem. Dało to tylko tyle, że szybciutko można było wytrzeć oczka, ale trzymać go nie chciała.
 
Do góry