reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o sobie :) (Poznajmy się)

Hejo,
dopiero dziś znalazłam Wasze forum :) i bardzo mi się tutaj podoba.
Mam na imię Edzia :) 23 lata, studiuję jeszcze pedagogikę.
To jest moja druga ciąża, pierwszą niestety poroniłam rok temu
[*].
Także teraz jestem w siódmym niebie i czekam do czerwca na mojego Skarbka :)

AA i jestem ze Szczecina :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
To i ja się tu wpiszę.
Mam na imię Magda i mam 31 lat. Z moim TŻ-em jesteśmy razem 10 lat, a od 20 sierpnia 2005 jesteśmy małżeństwem. Mieszkamy ok. 50km od Warszawy. To nasza pierwsza ciąża - udało się za pierwszym podejściem. Uwielbiam gotować i pomagać bezdomnym zwierzętom - moje ulubione fora to Miau, Dogomania, Smaker, a od kilku tygodni Baby Boom :-)
Mieszkamy w domku jednorodzinnym w szóstkę: ja, Mąż, Filemon vel Gruby (kot, czysty dachowiec, 7kg żywej wagi), Bonifacy vel Mały (kot, miniaturowy dachowiec), Fila (sunia, kundelek podrzutek), Roofi (pies, 40 kilogramowy Alaskan Malamut)
 
Też od kilku tygodni zaglądam na forum więc czas sie przedstawić. Mam na imie Kaśka, mam 28 lat i razem z moim narzeczonym mieszkam w Krakowie. To moja pierwsza ciąża, która pojawiła sie dość niespodziewanie ale uznalismy, że to bardzo miła niespodzianka :) Cały czas jestem aktywna zawodowo - na codzien pracuje w dużej międzynarodowej firmie, a po pracy prowadze zajęcia z tańca (do stycznia robie przerwe od tańca, bo wraz z rozwojem ciąży stanowi to coraz większe wyzwanie). Poza tym uwielbiam podróżować, uczyć się języków, spotykać sie z ludzmi i spedzać czas poza domem. Zastanawiam się, jak ja wysiedze w chacie na macierzyńskim, ale mam nadzieję, że dziecko rozwieje wszelkie moje obawy :)
Ps. Dzis mam kolejna wizyte u ginekologa i USG więc trzymajcie kciuki!!
 
Hej, nazywam się Ania i mam córeczkę Alicje jestem również macochą 9ka:-D, czekamy na nowego członka rodziny, głównie udziełam się na młodych mamach. Mam 23 lata;-) mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Z wami łatwiej mi będzie rozmawiać o brzuszku;-) termin mam na 11 czerwca:-p

według niektórych mam sporo na głowie, ale szczęśliwa jestem z naszej "składkowej" rodzinki i czuję się spełniona:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Witam
ja tez chcialam sie w koncu przywitac bo podczytuje podczytuje i wreszcie wypadaloby sie odezwac czesciej:zawstydzona/y:
Mam na imie Asia, 26 lat, mam synka Rafalka ktory ma 3 latka. Teraz jestem w 15 tyg, termin na 3.06:) i to pierwsze nasze "wspolne" dziecko z narzeczonym bo w sumie mamy 3:p a wlasciwie 4 razem z malenstwem. Ja mam synka , W ma 2 synow wiec mamy cicha nadzieje nadzieje ze jednak bedzie dziewczynka:) i jak widac podobnie jak Snoopy jestesmy patchworkowa rodzinka:) Glownie udzielam sie na gorzowskim forum, ale mam nadzieje tez tu czesciej zagladac:)
 
Witam
Mam na imię Samanta i mam 26 lat, oraz 3,5 letniego synka Szymusia, termin mam na 27 czerwca a mieszkam w Pruszkowie :) Głównie udzielam się na Staraczki jako mamusie po raz drugi, bo o ciążę starałam się od lutego do października (gdzie zobaczyłam upragnione II).
Pozdrawiam :)
Zdjęcia wkleję jak mnie na zamknięty zaprosicie :) Też nie bardzo lubię się za bardzo ujawniać...
 
Witam.
Mam na imię Angelina,mam 22lata i mieszkam w zachodniopomorskim. Od ponad roku jestem szczęśliwą mężatką :-) w zeszłym roku poroniłam w 26tc, miałam wtedy córeczkę:-( Po długich staraniach udało nam się kolejny raz zajść w ciążę :-) jesteśmy teraz w 15tc.
 
reklama
Do góry