reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Aniu50 bio oli tez nie smarowałam całego ciała tylko brzuch i piersi, palmers też nie ma dla mnie powalającego zapachu, tez jest dość przytłaczający. Fajny zapach ma olejek z musteli ale jak dla mnie bardzo mało wydajny. Tez narazie nie mam rozstępów ale nie cieszę się bo podobno lubia wychodzic przed samym porodem i też tuż po nim, wiec wszystko przede mną.

Ania, Milka
- moja tez tak ułozona najczęsciej ze wypycha nózkamik pod prawymi żebrami :) ostatnio jak myłam zęby i sie lekko schyliłam to tak mi gola strzeliła, że az mnie wyprostowało :)
 
reklama
renia to dobrze, ze macie wujka do pomocy w razie czego :) i trzymam kciuki zeby mężu się wyrobił :)

aniabuu a może powinien ktos do was przyjechać choć na kilka dni? mama, rodzeństwo? albo może jakaś koleżanka zeby w razie czego była pod telefonem i potem do pomocy?

sweetka heheh, gola strzelila :D dobre :D
 
Hej
U mnie maluch też mega szaleje. Brzuch mi pływa jak łóżko wodne i co jakiś czas dostaje w prawe żebro a to już nie jest miłe. Ja rozstępów nie mam ale chyba zapobiegawczo kupie sobie ten bio oil bo chyba w 8 i 9 miesiącu to najbardziej wyskakują. U mnie nudna niedziela i nie robimy nic, korzystamy póki nie mam jeszcze bobasa:-p
Co do wątku zamkniętego to nie wiedziałam że jednak tam się coś dzieje a czytam wszystko rzadziej się udzielam ale chyba mnie tam nie ma. :huh:
Miłej niedzieli
 
aniabuu a to super, zr będziesz mieć pomoc! oby do 15 malenstwo nie wyskakiwalo zatem, a na kiedy masz termin??
 
Dziewczyny wspolczuje wam stresow z porodem i tego ze moze maz nie zdarzyc albo ze nie bedziecie co mialy zrobic ze starszakiem. Ja jakos o tym wcale nie myslalam. Mam miec to cc wuec termin mi pewnie wyznacza i w ogole nie zakladam ze moze sie cos wczesniej stac. Nie wiem czy to rozsadne z mojej strony ale nie zakladam innej opcji i koniec;)
A jakby cos sie zdarzylo niespodziewanie to corka codzirnnie do 15 jest w szkole a odebrac ja moze ktokolwiek ktorys z dziadkow a jak nie jakis rodzic z jej klasy. Wystarczy tel i wiem ze bez problemu ja wezma do siebie. Ja do szpitala mam 40km wiec zawiesc mnie moze maz ale zanim wroci z pracy to ok godz potrzeba. Albo moj ojciec ale to tez podobny czas. Jak cos to bede improwizowac z taxi do centrum a tam mnie przechwyci maz albo ojciec. Nie wiem. Nie zakladam porodu poza terminem wiec nie mam zadnego gotowego scenariusza
 
U mnie dzis leniwy dzien. Maz na silowni za godz bedzie a ja pod opieka mam nadii kolezanke bo rodzice pojechali na dwie godz do kogos do szpitala. Dziewczynki sa na podworku wiec luzik.
Zbieram sily na jutro bo jutro mam ortodonte z corkaca wieczorem swojego gina i do tego dzien w miescie wiec sie wymecze caly dzien w aucie i w drodze
 
Wczoraj wypróbowałam Bio -Oil i mi akurat zapach podszedł najlepiej ze wszystkiego co do tej pory używałam :) faktycznie nie jest zbyt wydajny ale za to wchłania się moim zdaniem dużo lepiej od innych olejków które stosowałam. To dla mnie duża zaleta bo don tej pory smarowalam sie tylko na wieczór bo w ciągu dnia bardzo mnie wkurza zakładanie ubrania na takią tłustą skórę. Mam małe rozstępy na biuście póki co. I na tyłku ogromne które są pamiątka po czasach nastoletnich kiedy nie miałam pojęcia on czymś takim jak rozstępy a rosłam dosyć szybko...

Dziewczyny fajnie macie jeśli ktoś z rodziny jest w tym samym mieście. Jakbym miała już dziecko to nie mam pojęcia co bym zrobiła gdybym zaczęła rodzic. Nie mamy zupełnie nikogo do pomocy w takich kwestiach
 
reklama
Ehh dziewczyny moj mąż, gdyby cos wcześniej sie zaczęło to musi jechac do mnie 10h wiec mam nadzieje, ze unikne takiego scenariusza i nie bede sama na porodowce. Zalozylam ze urodze 4 kwietnia jak mi zrobia te probe oxy, a wtedy mąż bedzie ze mną :-)
 
Do góry