reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Linka ciężkie takie pierwsze rozstanie? Nie martw się duży chłopak da sobie radę. A Ty bądź dzielna, zleci szybciutko.
Basienkaaa o rany ale koszmarny sen miałaś.

Mnie poród martwi strasznie chociaż do niego jeszcze hoho. Nic trzeba się pozytywnie nastawić i jakoś trzeba to przeżyć, dzidziuś wynagrodzi wszystko. Ja bardzo chciałabym żeby mąż był przy porodzie ale jemu jest od razu słabo na widok krwi i nie dobrze więc nie wiem czy da radę być, a jak będzie mi mdlał to go uduszę. Eh przeraża mnie to.

Aob dzięki za pocieszenie! Grunt to pozytywne nastawienie.
Kejti tylko ten telefon to rozłóż tak na części i sporo ryżu, może pomoże coś. Śliczne pazurki.
Ivi to już bliziutko i koniec. Obrona to już pikuś ;*
Diabliczka przed to wszystko wydaje się straszne i nie do przejścia, a później okazuje się, że wcale nie jest tak źle.
Kaarosznurek o matko a co to za podziemie? Nie słuchaj tych bzdur, zdrowie dziecka nie zależy od tego czy sobie przedłużysz pazurki albo zrobisz zakupy dla dziecka. Ja kupiłam wózek, to dopiero zbrodnia. Po porodzie będziesz musiała myśleć o pierdołach i kupować bo one tak mówią? Boziu jak mnie takie coś denerwuje…. Jednym uchem wysłuchaj a drugim wypuść i miej w głębokim poważaniu.
 
reklama
Ivi zanim ruszycie do centrum Warszawy obczajcie w necie utrudnienia w związku ze szczytem NATO zwracajcie uwagi na zakazy parkowania bo pojawiły się w wielu miejscach na ten weekend.

Kejti super pazurki. Robisz na swoich? Nigdy hybrydy nie miałam ale trochę mnie korci by spróbować.

Mama czwórki widziałam takie strony last minut jeszcze tam nie dzwoniłam ale nie wierzę że te dane są na bieżąco aktualizowane. Wtedy byłoby to super rozwiązanie.☺
 
Ivi no to sie relaksuj tam :-) milego wypadu :-)

Keejti super pazurki :-)

Gaga to pracuje tak dlugo? Tez bym chyba deprechy dostala caly dzien sama...

Karoszczurek nie przejmuj sie takim zasciankowym rozumowaniem kobiet ktore pewnie nie wiedza w ktora strone zaklada sie pampersa!! (moja babcia nie umiala hehe)
tak czy inaczej jak mozna myslec ze jak kupisz cos to dziecko bedzie chore?! Jak ma byc chore albo nie daj Boze ma cos sie stac to i tak stanie.sie niezaleznie od ilosci kupionych ubranek... takie teksty podnosza mi cisnienie no..
Ale Ty przypadkiem nie mysl o sobie jako o zlej matce! I rob jak uwazasz :-) zreszta ja tam bym nie.chciala zeby ktos kupowal mi wyprawke...
 
Karosznurek co to za myślenie??? Nie kupować bo chore?? Masakra! Nie przejmuj się i ciesz się ciążą! 22 lata to jest idealny okres na rodzenie dzieci, kiedyś kobiety rodziły 16-18 i co było lepiej a teraz 22 latka jest za młoda?? a 30 pewnie też według takiego myślenia za dojrzała! Ręce opadają.

Co do porodu moje były oba naturalne i przy obu był mąż od początku do końca. Teraz też mówił, że będzie. Nie wyobrażam sobie być wtedy samej. Jak by nie patrzeć leżysz sama na łożku a położna tylko zagląda co jakiś czas. A mąż czy pomoże wstać, pojśc pod prysznic razem, podać wode, potrzymać za reke to mega wsparcie. Nawet teraz postrzeganie jego jest o wiele inne bo wie jaki to ból i zarazem jakie szczęście ze on tez w tym uczestniczy. Mój tyko przy pierwszym porodzie powiedział, że będzie cały poród ale nigdy nie przetnie pępowiny, że nie chce i już..więc nie nalegałam. A jak się mały urodził i położna spytała czy przetnie to od razu wyciagnał reke i przecinał i był baaaardzo dumny. Dla mnie to mega wsparcie ze był przy mnie.
 
A powiem Wam że w Wawie w kilku szpitalach może być też osobą towarzyszaca przy cc. W jednych za opłatą ok 200zł za tzw odzież ochronną a w części za free.
 
Karosznurek no pewnie bo kto jak nie my, kobiety są silne i ze wszystkim sobie poradzą ;)No właśnie też myślę, że z mężem byłoby mi po prostu raźniej, nawet gdyby miał mnie tylko trzymać za rękę to już bardzo dużo. Muszę z nim pogadać czy chce i czy da radę.
Udanych zakupów, kupuj wszystko na co na co będziesz miała ochotę, a inni niech sobie gadają, nie ma się czym przejmować:-) :)
 
Kejtii śliczna nalepka na paznokieć :) Taka ... letnia:) ;Wadę wzroku mam .... bardzo dużą, Zawsze był to mój ogromny kompleks , od dziecka nosiłam okulary , które były ...ogromne .. teraz na szczęście produkują soczewki na taką wadę wzroku ( napisze na priv.... bo naprawdę strasznie się tego wstydzę- chociaż wiem że nie powinnam ) Jeśli poró SN miałby w jakimkolwiek stopniu jeszcze bardziej pogorszyć moją wadę wzroku.... to dla mnie jest to już za duże ryzyko.. Chciałam kiedyś zorobić sobie operację laserową , ale uwagii na zbyt cienką rogówkę - u mnie nie sprawdziłoby się to..
IVI - 3mam kciuki, będzie 5!!
KArosznurek... grrrr~!!!!!!!!!!! Wrzaśnij na jedną i drugą, niech się opamiętają!!! Rodzisz w listopadzie- co paznocie żelowe teraz przeszkadzaja?? Kupuj ubranka- jeśli sprawa Ci to przyjemość. To Twoje dziecko i masz prawo robić co Ci się podoba!!!!

Ja przy porodzie chcę być sama, na szczeście mąż też wolałby nie widzieć tego płaczu :) Strasznie mi dziś spuchły nogi, już brakuje mi pomysłu, są jak dwie bańki
Kupiłam 1 kg czereśni... i wszystko zżarłam na raz :D big girl!!!
 
Wy dacie wiarę że mimo,ze mój po pracy wraca do domu to ostatni raz widziałam go przez chwilę w środę około 6.30 rano :O i dzisiaj też nie zapowiada się żebyśmy się zobaczyli ..a jak jutro rano nie wstanę to dopiero jutro wieczorem ..o ja[emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry