reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze śląska i okolic

Ironia nie z karakowa tylko z Trzebini. Nie wiem jaka trasa bedziecie jechali jezeli przejezdzalibyscie gdzies w okolicy Trzebini to faktycznie moze bym sie ew. zabrala z wami jezeli M. szedlbz do pracy. jednak wzdaje mi sie ze nie bedziecie sie kierowac w strone trzebini tylko raczej na wadowice, andrychow chyba
 
reklama
Kurde ale jestem "do zadku" czyli nie wchodziłam tu wczoraj a Wy już termin ustalacie...mnie pasuje...o ile jutro się nie okaże że mam zatrucie ciążowe to jestem na tak...Kati...ja się zaczynam do Ciebie uśmiechać :)))
 
A moze godzina 14-15 ? było by po obiedzie i czas na dojechanie?
Misia nie ma problemu :-) zabierzemy Cie na pewno (nie wiem czy pojade sama czy z M. bo jeszcze tego nie ustalaliśmy) ale na pewno sie zjawie z Misią oczywiście
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


Ironia my z okolic Rybnika, Wodzisławia Śląskiego właściwie pojedziemy przez Jastrzębie Zdrój, Pawłowice
 
To co dziewczynki, może godz 15? Obiad o 13 w domku i akurat na spotkanie. Nawet Ironii dojazd nie zajmie dłużej niż półtorej godzinki i to licząc z korkami! :)

Ironia w której części Krakowa mieszkasz? Ja bardzo lubię trasę przez Liszki, Alwernię i Oświęcim. Fajna pusta droga. Choć pewnie szybciej będzie autostradą i na Tychy. I wtedy masz prawie po drodze Trzebinię:)
 
my mieszkamy na prądniku białym więc północ krakowa :) M nawet chętny żeby jechać :-) może się uda.... :) muszę jeszcze zobaczyc czy kuzynka przyjedzie w ten weekend tak było by dobrze bo 17 miałabym wolne :)

chętnie się spotkam chociaż ja taka wstydliwa jestem :(
 
reklama
Do góry