reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Przygotowania!!!

No juz jestem! Dzis robilam obiado-kolacje, pozno bo nie bylismy wczesniej glodni. Teraz mam 18:40.
 
reklama
No wiec faktycznie mialas pecha ze zaszlas w ciaze w czasie kiedy maz musial jechac. Ale dobrze ze przetrwaliscie i jestescie razem. No to faktycznie nie mozesz narzekac skoro mieszkacie w wynajetym domku (a kupic nie chcecie?) i nie pracujesz tylko siedzisz z dzieckiem w domu. Tez bym tak chciala. Ja niestety pracuje i bede pracowac! jednak nie narzekam bo my osiagnelismy juz bardzo duzo, o wiele wiecej niz bym miala w Polsce w przeciagu calego zycia:tak: Zartuje choc czasem to wydaje mi sie prawda!
A kiedy planujecie przyleciec do Pl w odwiedziny? A moze wasi rodzice do was leca?
 
jeszcze nie myslimy o odwiedzinach ale sadze ze ciekawiej bedzie dla rodzicow tutaj przyjechac tylko musza miec na bilet - najtanszy w obie strony to ponad 6tys zlotych do tego lot trwa 27 godzin z 2 przesiadkami.... moze na gwiazdke w tym roku kto wie??

napisz troche szczegolow o sobie - skad tam sie znalazlas i co robisz. tutaj tez mozna wiele osiagnac w krotkim czasie co w Polsce by zajelo hohohoho
 
aha kupic dom chcemy za jakis czas ale taki do remontu wyremontowac go i po roku sprzedac bez podatku za 5 razy wiecej itp. i nastepny dom. na tym sie zarabia. a mozemy wynajmowac caly czas bo mi sie podoba tutaj. w koncu gdy dojdziemy do jakies przyzwoitej sumy to moze kupimy dom ale raczej wrocimy do Pl i tam cos rozkrecimy...
 
no tutaj jest podobnie, ludzie remontuja stare domy i na tym zarabiaja. No ja wyjechalam dawno bo 7 lat temu, tutaj poszlam na studia i poznalam mojego meza. Wzielismy slub i tak sie zaczelo:-D Mamy swoj dom, wybudowalismy sie poltora roku temu, ja pracuje a maz pracuje sam dla siebie... do Pl latamy co roku na wakacje, czasem dwa razy w roku. Moja mama byla u nas i ma przyleciec znow w tym roku. Nie wiem co jeszcze chcesz wiedziec? Za duzo nie lubie pisac na forum, jak chcesz to to jest moj adres moniaijim@hotmail.com
 
okay zapisalam mejla. 7 lat to szmat czasu. fajnie ze juz sie urzadziliscie :)))) latanie do Polski tez i krotsze i tansze. fajnie fajnie!!! my oprocz tych domow do remontu jeszcze planujemy miec firme transportowa - tak za 3 lata kupimy ciezarowke moze dwie, a ja chce jeszcze robic kurs na agenta emigracyjnego bo biora full siana (my nie korzystalismy ale znamy ceny) a tylko udzielaja informacji co gdzie i jak i wykonuja kilka telefonow. jeszcze myslalam o egzaminie na tlumacza akredytowanego bo mam skonczona filologie angielska ale to z czasem sie zobaczy.... moze najpierw zrobie kurs jakis z budownictwa bo z tego wieksza kasa ;) odezwe sie na majla bo ide uspic dziewczynke, jakby co oto moj mejl asylan@interia.pl
pozdro!
 
Asylan ja na dzis koncze ale jak napiszesz mejla to jutro tobie odpisze!!! Pozdrawiam papa
 
jeszcze nie mialam czasu wejsc na poczte buuu ale jakby cos osobistego to nie ma sprawy :))) napisz troche jakie zycie jest w US i jak dlugo sie przyzwyczajalas?? i jak tesknota za Polska? bo ja jeszcze nawet po 8 miesiacach tesknie i niektore rzeczy mnie tu irytuja bo nie sa takie jak w Polsce....
 
asylan jak chcesz to napisz mejla a ja odpisze jutro bo dzis juz lece spac;-)
 
reklama
Asylan - a ja mam pytanie do Ciebie - jak dlugo czeka sie na wize? My chcemy z mezem wyleciec gdzies za 2 lata jednak, bo skoro jest pierwsza dzidzia to chcemy za jakis roczek starac sie o kolejna, zeby byla mala roznica wieku i leciec juz z dwojka:-) Z praca mysle, ze bedzie ok, tj. ja chcialabym w zawodzie czyli mikrobiologia/genetyka/biotech, i jak przegladalam ogloszenia na job search w au to calkiem niezle to wyglada, no w kazdym razie bez porownania lepiej niz w PL;-) Zastanawiam sie tylko czy dlugo trwa cala procedura:confused: I czy jakis egzamin z jezyka sie zdaje:confused:
 
Do góry