reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE SKARBUSIE :)

Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Ja cały czas oglądam kasetę i aż mi się płakać chce. Ale moja dzidzia spała w najlepsze więc nie fikała koziołków. ;D Ale był taki piekny moment jak ssała kciuka Cudeńko. Aż mi ciarki przechodzą. Ell zdemaskowałaś mnie. Dzidzia naprawdę miała zapaloną lampkę, bo nie mam skanera i zdjęcie robiłam pod lampką nocną haha ;D ;D ;D
 
reklama
Bylismy wczoraj na usg, maluszek wierzgał jak szalony!!! To był cudowny widok, a mąż wyglądał na lekko zszokowanego, przejął się bardzo. Mały klaskał, zakładał jakby rączki za głowę - lekarz powiedział przy tym ze ma pozę jak marzyciel ;)
Wychodzi tak 13-14 tyg, zależy z jakiej części ciała mierzył lekarz - tzn mierzył osobno główke, nóżke, brzuszek...Długość bez nóżek 6,77 cm, a jak z nóżkami jak sie doda to ma ok 9,5 cm, prawie 10....duzy juz z niego  gość :)

 
Basia piekności maleństwo, a tak swoja drogą to 10cm to naprawdę dużo. Zobaczcie a miesiac temu to było zaledwie 2cm ::)
 
Olu Bartek był strasznie przejęty badaniem. Patrzył na ekran z rozdziawioną buzią, ale niestety dzidzia nie dała pokazu akrobatycznego, tylko chrapała az dudniło, więc nie było to takie widowiskowe. Dzisiaj zapisał w kalendarzu termin porodu jaki wyszedł po USG, a jak sie zapytałam co tam zaznacza to mi powiedział: No co ty zgłupiałaś 14.06. idziesz do szpitala żeby urodzić dzidzię. Muszę zapisać żebyś nie zapomniała. Swoją droga pomyślałam że chyba nie da sie o tym zapomnieć HA HA HA ;D
 
hehe Sumka no nie wiem czy wasz maluszek będzie aż tak dokładny i się urodzi jak mu tatuś zapisał w kalendarzu ;D wiem po sobie że dzieci są pod tym względem baaaaaardzo niezsubordynowane. Ja postanowiłam że czas wyleźć z bezpiecznego gniazda ponad 2 tyg. przed datą porodu ;D
 
Nemezis wiem cos o tym Bartek urodził się 10 dni po terminie więc mam w tej kwestii doswiadczenie i to niezbyt przyjemne. A te zapiski w kalendarzu robił mój 5 letni syn dlatego to takiedla mnie śmieszne. Dla niego to takie oczywiste jest termin to trzeba go przestrzegać ;D
 
Basiu i Twoje dzieciatko już takie spor:)- piękniunie!..a ja czekam na fotke swojego kluseczka do srody:)..ech..NIE MOGE SIE DOCZEKAC!!!!
Sumko- synek dba o mamusie, by nie zapomniała- hihi:)fajny:)
 
Dziewczyny, sliczne maluszki!!!
Ja tez nie moge doczekac sie kolejnego USG, ide w przyszlym tygodniu:)) Ciekawe czy maluch bedzie spal czy fikal:)))
 
Dzieki dziewczyny, my też byliśmy nieźle zszokowani jak patrzylismy na takiego małego człowieczka i co on tam wyczynia :) Taka długość, którą podaje zazwyczaj usg to u naszego maluszka 6,77 cm - od dupki do główki, no ale z nóżkami to już dobrze ponad 9 cm wychodzi, a dziś to pewnie już nawet więcej bo przez te 3 dni pewnie mu troszke przybyło ;D
 
reklama
Super Maleństwo, Sumko. Ja juz nie mogę się doczekać mojego usg. Ide za tydzień w poniedziałek... Wkleję Wam zdjątko, jak tylko mąż mi je zeskanuje... Ech, żeby ten tydzień szybko minął...
 
Do góry