reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

aga, przyszly i oddalam mamie, bo byly inne niz krzyzykowe i nic z tego nie czailam, a moja mama chętnie przejęła ;)

zmykam poleżec, bo potem atrakcje z m, buziaki kochane!
 
reklama
aga no to pobujamy się z katarem razem :-( przynajmniej nam raźniej będzie ;-) już mi powietrza w płucach brakuje do fridy :(

anisiaj - materiał boski :)))

wolałabym nie widzieć takich zdjęć, koszmar!!!!
 
Aniołkowa też coś za mną chodzi, chyba wyślę m do sklepu jak przyjdzie z pracy:))

Bietka w grupie raźniej:) ale mnie też ciężko mu się to wyciąga:((

Anisiaj
odpocznij:)) Co w końcu serwujesz na obiad???
 
i ja sie witam, u mnie od dwoch dni klotnie z M co chwile o jakies *******y :baffled: mam wrazenie ze wraz z porostem miesci kurczy mu sie mozg. I jak patrze na te kwiaty Madlen bez okazji to plakac mi sie chce.

Jedyne co mi poprawilo dzis humor to kolejne 600g mniej na wadze. Od 1 lutego powiedzialam dosc slodyczom, ale nie wytrzymalam i wczoraj o polnocy wpierdzielilam male ciastko:-p

Bobo juz nie moge doczekac sie zdjec z sesji.

Wiolka gdzie jestes?
 
reklama
Dzień dobry witam sie po weekendzie chrzestny zaproszony super było jaka śliczna Julicie kupili świece do chrztu ma na niej napisane swoje imiona date chrztu śliczna jest posiedzieliamy ja soobie pogadałam z kuzynka weekend nam strasznie szybko zleciał teraz w domu sie ograniam jak ie odrobie to do was zajrze;-)
 
Do góry