reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wakacje

reklama
Miśka nie wiem czy jest u ciebie taki sklep ale w NETTO sa wlasnie takie woreczki a teraz to juz chyba w promocji :-)
 
Hmm no ciekawe jak to z tymi woreczkami, my lecimy z Wrocławia i nie mam pojęcia czy daja tam jakieś woreczki i czy je wymagają. Chociaż lecimy o takiej porze ze nie potrzebuję nic szczególnego dla Jakuba, oprócz picia i może jakiegoś biszkopta:-)zobaczymy na miejscu jak bedzie:tak:
 
Nie ma u nas Netto, gdybym wiedziała wcześniej, że tam można kupić, to będąc w Szczecinie, wstąpiłabym , a tak to nie wiem czy jeszcze gdzieś znajdę( w jakiejś gazecie wyczytałam, ze jedzonko dla maluchów nie musi być w tych woreczkach, teraz to mam mętlik), został nam tydzień i jeden dzień do wyjazdu, a ja zaczynam panikować, do tego mała niezbyt zdrowa i odmawia całkowicie picia mleka modyfikowanego. Nie wiem co ona tam będzie jadła, bo słoiczkowych dań nie jada. Zostaną nam paluszki, chrupki kukurydziane, biszkopty, chlebek chrupki i póki co nic mi więcej nie przychodzi do głowy.
 
Ostatnia edycja:
OO, to dobrze wiedziec z tymi woreczkami. Miśka, a moze Wiki bedzie chciala danonka albo jakis serek homogenizowany???
 
zreszta co do woreczkow polecam je do kuchnie do mrozenia rewelacja :tak: ja je uzywam tonami. szykuje miesiwo i gotowe z zalewa pach do woreczka i mrozimy :-)

a jeszcze owocyki wam zostaja i warzywka :tak:
 
OO, to dobrze wiedziec z tymi woreczkami. Miśka, a moze Wiki bedzie chciala danonka albo jakis serek homogenizowany???
Na drogę raczej danonków nie będę brała, bo ona lubi jeść sama i wiecie jak wtedy wygląda:-D
Zaczynam powoli pakowanie walizek, niestety większość powierzchni bagazowej zajmuję pampki i kąpieluszki:zawstydzona/y:Wczoraj dostałam potwierdzenie godzin lotu z biura podróży, nic się nie zmieniło, wylot mamy o 9.10 we wtorek, czyli pobudka koło 5:szok::laugh2::rofl2:
 
reklama
Do góry