reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy się

Gosiu, gratulacje. - 7 to już ładny wynik.

A ja nadal na plusie 8 kg. W zasadzie od dwóch miesięcy nie przybieram na wadze, nawet schudłam tak około 1,5 kg. Na szczeście Agata rozwija się prawidłowo.
 
reklama
Gosia gratulacje!!! oby tak dalej

i ja sie wreszcie za siebie wzięłam, od 3 tygodni ćwiczę dwa razy w tygodniu w domu w naszej prowizorycznej mini siłowni ;-) no a w czwartek byłam na pierwszym aerobiku, mam nadzieję, że zapału mi wystarczy na długo :sorry2: do tego dietka, ograniczyłam słodycze i białe pieczywo, ziemniaki, itp. jeszcze karmie, wiec nie moge szaleć z dietą
 
Rosmerta, powodzenia. jestem przekonana,że dasz radę. z resztą chyba nie dużo masz do zrzucenia, jeśli dobrze pamiętam.:-)

Kasiu, wiem że to wynik tej diety. Trochę się martwię bo od kilku dni widze,że już sama dieta przestaje działać. W tym tygodniu mam wizytę u diabetologa i coś czuję że wyląduję na insulinie. :-(
 
Oj Karolina przepraszam widzisz tak to jest jak czlowiek nie doczyta i glupoty pisze:hmm: juz nie zazdroszcze takiej ilosci przytycia bo Ty pewnie sie zamartwiasz ta cukrzyca a ja pisze ze jestes szczesciara......Glupol ze mnie....:wściekła/y:
 
Nuśka, nie ma sprawy. :-) Zgadza się ,że sie zamartwiam. Na szczęście po wizycie u diabetologa nadal bez zmian - tylko dieta. Cukry udało mi się opanować. Cieszę się, że to już końcówka i mam nadzieję, że po ciąży mi nie zostanie ta cukrzyca. No a na dzisiejszy dzień, mimo tego że nie mam stanowczych wskazań do rodzenia w szpitalu z oiomem dla noworodków, to jak uda mi się dojechać, albo wcześniej dostanę skierowanie (a pewnie tak bedzie) to zdecyduję się na poród w takim szpitalu. Przynajmniej nie będę sie dodatkowo martwić.
 
Od trzech dni cwicze na stepperze:-p ktory sobie zakupilam....zobaczymy efekty....chcialabym wrocic do wagi 53-54...mam 5 kg do zrzucenia i poprawy wygladu nog.....mam nadzieje ze to urzadzenie mi w tym pomorze:cool2:
 
reklama
Do góry