reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pies i Dziecko

angelka a co jeśli chodzi o żywienie? bo raczej on nie zje byle co jak zwykły kundelek? bo dużo słyszałam że to bardzo delikatna rasa

Napisze jak to jest z moim Fidkiem. Od szczeniaczka sama go nauczylam, że je tylko kurczaka gotowanego, albo wołowinkę (też gotowaną). Pozniej chcialam "przestawic" go na jedzonko suche, ale nie podchodzil nawet do miski :)
 
reklama
Napisze jak to jest z moim Fidkiem. Od szczeniaczka sama go nauczylam, że je tylko kurczaka gotowanego, albo wołowinkę (też gotowaną). Pozniej chcialam "przestawic" go na jedzonko suche, ale nie podchodzil nawet do miski :)

My naszą sukę przestawialiśmy z gotowanego na suche chyba z tydzień. Dostała w misce suche i nawet nie chciała powąchać, więc miskę zabieraliśmy, na następny dzień to samo - nie chce - więc nie ma nic i tak do skutku - przegłodziła sięostro i teraz nie ma problemu :D Wiem że może niektóre z Was uznają to za niehumanitarne ale inaczej nie da się psa odzwyczaić od gotowanego jedzenia. Przegłodzenie jest najlepszym sposobem, w końcu głód będzie tak duży że zje wszystko co dacie !!! Trzeba tylko cierpliwości i zaciśnięcia pięści żeby się nie złamać jak przyjdzie prosić o jedzonko ! Nie chciałaś to nie ma i tyle !
 
dzięki angelka! strasznie mi się yorki podobają, ale pewnie pomyśle o nim jak się malutki urodzi, choć mój M wolałby psa o wiele większego najlepiej wilczura albo labradora, ale on sobie wczoraj zafundował akwarium z rybkami, więc ja będe miała przewagę głosu na temat psiaka:)
 
Do góry