reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik dla maleństwa

lil kate: spokojnie mogę Ci z czystym sumieniem polecić ten rodzaj przewijaka, jest SUPER STABILNY! Ma przykręcane od spodu gumowe nóżki które wchodzą idealnie pomiędzy poręcze łóżeczka i przewijak nie przesuwa się ani w przód-tył, ani na boki :happy:
 
reklama
Mam rożek tej firmy i jest superowy w dotyku.

No i ceisze sie Joasiek ze dobrze wypowiadasz sie o tym przewijaku bo mialam male opory, ale skoro wszystko z nim ok to kupuje!
 
Pościel jest z tak delikatnej i mięciutkiej frotki w dotyku, że każdemu polecałabym, bo jest idealna do delikatnego ciałka dzieciaczków. Ta firma, która ją wystawia na Allegro, ma sklep gdzieś w Częstochowie.
 
Kasiad wiesz moze dokłądnie gdzie ta firma ma sklep w Czestochowie??
Mogłabym sobie obejrzeć na żywo jak to wyglada....
Joasiek naprawde ladny kącik dla maluszka.....fajnie,ze już wszystko masz
 
:baffled: A ja dzis byłam ogladać nasze przyszłe mieszkanie. Jeszcze wszystko w proszku ale mam nadzieje ze tak jak teść obiecal ze skonczy je do końca roku i wtedy zaczniemy je urządzać. I pewnei będzie placz i krzyki. Dzidzia będzie z nami ale zbyt wielka sypialnia to nie bedzie. Zazdroszcze Wam, że już mozecie o tym wszystkim myslec. :-( A ja mam tylko troche ubranek ale nie mam miejsca.Ile średnio zajmuje przygotowanie kącika dla dziecka?? juz zanotowalam strony z pościelą i rożkiem a co jest KONIECZNE??? Czekam na porady bo ja to zielona ges jestem w tych sprawach.:eek:
 
karola-04: my też nie mamy wielkiej sypialni... jest tam tylko nasze łóżko, duża szafa, łóżko dla malutkiej i komoda na jej ciuszki, i to wszystko :tak: Może znajdzie się miejsce żeby niewielki fotel do karmienia postawić, ale będzie już ciasno. Myślę że spokojnie wystarczy Ci jakaś komódka czy szafka i podręczna półeczka na której będziesz trzymała najpotrzebniejsze rzeczy.. u nas przynajmniej tak to wyglada :happy:
Co do rzeczy w które powinnaś się zaopatrzyć to zajrzyj TUTAJ i JESZCZE TUTAJ
 
Przypadkiem trafiłam na Allegro na Sprzedającego który ma różne fajne świecące naklejki którymi ładnie można ozdobić kącik maluszka... może komuś się to przyda :happy:
SWIECĄCE NAKLEJKI
 
reklama
ja musze sie rozejrzec w sklepach za takim swetlikiem do gniazdka. sama mialam cos takiego jako dziecko ale nie moge tego u rodzicow zlokalizowac:dry:

ale tato moj ma hurtownie elektryczne w wojewodztwie w jednym palcu wiec jak wroci to pewnie mi cos przyniesie (znajac go to nawet do wszystkich gniazdek w domu:-D)
 
Do góry