reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik dla maleństwa

susumali, moj wybranek jest tak "spontaniczny" ze gdybym ja wszystkiego na zapas nie planowala to nie wiem czy mielibysmy sie w co ubierac i co jesc:confused: a co dopiero jesli chodzi o takie rzeczy jak urzadzanie mieszkania:szok:

ale widze ze dzielnie trzyma sie planu bo wczoraj przywiozl ogromniasty parapet z castoramy na te swoje kaktusy, bo kazalam mu je kategorycznie wyprowadzic z pokoju malej:-D a karnisz juz mu bylo za trudno wybrac: "kochanie, tam bylo ich chyba ze sto!!!" heheh jacy oni sa zabawni:laugh2:
 
reklama
Lil kate u was kaktusy a u nas akwarium :baffled: monsz zrobił już szafkę, teraz się "wyśmierduje" ;-) i dzisiaj mają ją przywieźć a jutro albo dzisiaj wiczorem będzie zbierał ekipę żeby tego kolosa ważącego pół tony przenieść z Izki pokoiku... jakiś Pudzian by się przydał :-D
 
Widzisz Wiśnia, trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i czekac az sie stanie:-D ja wiem ze to trudo kiedy sie siedzi caly czas w domu i widzi co jeszcze zostalo do zrobienia i mozna nerwicy dostac kiedy facet przychodzi z pracy i siada na kanapie zmeczony (moj np. w pracy niewiele robi. ostatnio tylko siedzi w biurze i czyta ksiazke:baffled: bo podobno wszystko jest ok to co on ma sie przemeczac:baffled: )
 
otóż to... ja to się zatanawiam jak moja szwagierka to znosiła, całą ciążę przesiedziała w domu, mieli zrobioną w części kuchnię, jadalnię i sypialnię, w pokoju dziecka i salonie sajgon totalny po prostu takie składziki a ona nic luz totalny... w końcu się wkurzyła i poprosiła rodzeństwo o pomoc- pojechała ekipa - pomalowali, kupili wykładziny, karnisze, drzwi, firanki, jakieś meble nawet bo oni nic kompletnie nie mieli, siedzieli tam do późna w nocy a następnego dnia urodził się Maciek hehe to się nazywa wyczucie co?
szwagra bym zamordowała na jej miejscu
 
A ja ostatnio wymyśliłam sobie sposób na swojego chłopa:laugh2:
Wypisałam mu na kartce całą listę rzeczy do zrobienia, które są pilne, mniej pilne i ogólnie do zrobienia kiedyśtam... wszystko co mi przyszło do głowy i to wszystko, o co go proszę od kilku miesięcy żeby zrobił. I przykleiłam to na lodówkę. Pooglądał, pokiwał głową i stwierdził, że jakby się uprzeć to wszystko w jeden dzień można zrobić :cool2:
Na razie efekt jest taki, że w tydzień z listy znikneły 4 punkty z 12-stu, zawsze to coś :-p :tak:
 
ha ile ja się takich kartek napisałam ohoho owszem kilka punktów zawsze zniknęło ale niektóre czekają do tej pory.... od prawie 4 lat...
i zawsze dziwnym trafem znikają po jakimś czasie - amba jakaś je zabiera czy co??? ;-)
 
Witam, no ja mam problem, że nie wiem gdize pomieszczę wszystkie rzeczy dla mojej małej; póki co zakupiłam łóżeczko-wózek na kółeczkach, aby sprawnie przemieszczać się z kuchni do pokoju. I też kupuję przed urodzeniem się Niuni (wkurzają mnie jakieś bzdurne przesądy, bo przecież wszystko będzie dobrze :))) i w terminie), bo nie będę w 9 miesiącu jedździć po sklepach Trójmiasta i na chybił trafił wybierać rzeczy. Mam listę i jak coś się uda kupić na Allegro, to sie nie opieram. Póki co zobaczcie wózeczek, może kogoś natchnie. ...::: Model 1206 :::... wybrałam model z pościelą 04 ( +77)
 
Ja nie mam dla małej oddzielnego pokoju, w naszym będzie stało łóżeczko, dlatego planuje kupic z szufladą, żeby podręczne rzeczy trzymac w szufladzie, a reszta rzeczy będzie w szafie w pokoju straszej córki. Łóżeczko i wózek i kosmetyki do pielęgnacji planuję kupic w styczniu, upatrzyłam już sobie na Allegro, resztę już mam.
 
reklama
nasz pokoik jeszcze w proszku, ale prace powoli sie ruszyly wiec prezentuje sciany we wzorki malowane przez mojego meza:



i jak wam sie podoba? bo ja jestem bardzo zadowolona :-)
 
Do góry