reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

Moja mała w nocy do pierwszej pobudki śpi w łóżeczku, a potem już z nami w łóżku. W dzień różnie, zasypia przy piersi a później przekładam ją albo do wózka albo do łóżeczka. I bardzo mi zależy żebu nie nauczyła się zasypiania na rękach - syna usypiałam na rękach do 8 m.ż. a ważył naprawdę dużo (był zawsze powyżej 90 centyla:happy:)
 
reklama
dopiero co narzekałam,że mamy jeszcze pępuszek a tutaj dziś podczas przewijania niespodzianka:szok: pępuszek odpadł:-) hurrrrrraaaaa...
 
wasze dzieciaczki spai dobrze, moj synek nie spal od 1 w nocy i zasnol ok godziny 10 nad ranen, teraz spi jak kamien, zaden halas nie jest w stanie go wybudzic nawet na karmienie nie wstaje. uff nie mam sily, przespi caly dzien a to oznacza tylko jedno ja w nocy nie spie. :confused2:
 
wasze dzieciaczki spai dobrze, moj synek nie spal od 1 w nocy i zasnol ok godziny 10 nad ranen, teraz spi jak kamien, zaden halas nie jest w stanie go wybudzic nawet na karmienie nie wstaje. uff nie mam sily, przespi caly dzien a to oznacza tylko jedno ja w nocy nie spie. :confused2:

Nie wiem, ale u nas kaza budzic w dzien jak dziecko spi dluzej nniz trzy godziny.
 
Moja mala spi w koszu wiklinowym obok mnie, ale nie z nami, my zmeczeni, balabym sie zeby jej gdzies nie przycisnac, a tak spie az mnie nie wybudzi. Je srednio co 2,5 godziny wiec wciaz nocki nie przespane, ale szybko przybiera na wadze,musze sie wam pochwalic ze wazy juz 3,610 kg a ma 7 tyg. wyglada teraz jak zdrowy bobasek, ma juz faldki na nozkach i pucki takie smieszne:)

Ja wlasnie przechodze angine, jestem na penicylinie od wczoraj wiec do malej podchodze w masce tylko, cale szczescie mama jest z nami i moze ja za nas (bo maz tez od dwoch tyg. przeziebiony) przytulac i calowac.
 
reklama
no wlasnie tu tez kaza wybudzac ale jego sie nie da albo ja nie wiem jak :confused:
Mnie tez kazali wybudzac na poczatku, teraz mala ma juz 7 tyg. ale sama wstaje czesto, spi max. 3 godziny i jest glodna.
A wybudzac mozesz rozkrywajac z kocyka albo rozpinajac ubranko zeby troszke chlodniej dziecku sie zrobilo, zmiana pieluszki przed karmieniem, podnoszeniem raczek do gory, laskotaniem w stopki albo za uszkiem. Czasem jednak dziecko spi tak twardo ze wszystkie sposoby zawodza:) Wtedy pozostaje czekac...
 
Do góry